Działanie wyciskarki poziomej dwuślimakowej

Wyciskarki ślimakowe od lat cieszą się dużą popularnością. Jest to głównie związane ze zwiększoną świadomością konsumentów dotyczącą zdrowego odżywiania. Sok wytworzony z wyciskarki poziomej dostarcza nam niezbędnych składników odżywczych i porcji witamin. Sprawdź jak działa i jakie daje korzyści.

Wyciskarka pozioma dwuślimakowa – zalety

Wyciskarki dwuślimakowe cechują się bardzo prostą budową. Dzięki temu w szybki sposób możemy wyciągnąć poszczególne części i umyć je pod bieżącą wodą. Większość dostępnych na rynku urządzeń wykonana jest z ultemu lub tritanu, które cechują się bardzo wysoką wytrzymałością i bezpieczeństwem w kontakcie z żywnością. Wyciskarka pozioma dwuślimakowa działa na niskich obrotach, dzięki czemu wytwarzany jest wysokiej jakości sok. Niskie obroty nie wpływają również na utratę cennych składników odżywczych. Urządzenie nie nagrzewa soku i nie wprowadza do niego powietrza co również wpływa na jego wartości. Wyciskarka pozioma to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na wyciskaniu soków z warzyw liściastych czy z ziół. Możesz ją także wykorzystać do twardszych warzyw. Przed zakupem warto zwrócić uwagę oczywiście na moc silnika. Nie powinna być ona niższa niż 200W. Duża moc może być niezwykle przydatna przy wykonywaniu dużej ilości soku jednorazowo. Wiele modeli wyciskarek poziomych dwuślimakowych znajdziesz w ofercie sklepu Energia Zdrowia. Popularne urządzenia marki Angel czy BioChef znajdziesz tutaj: https://energiazdrowia.pl/pl/c/Dwuslimakowe/50.

Next Post

Ubranie golfisty

śr. lut 2 , 2022
Strój do gry w golfa przez lata przeszedł wiele zmian. Zostało jednak kilka zasad ubioru, które warto przestrzegać. Strój powinien być przede wszystkim wygodny, elegancki i zapewniać bezpieczeństwo podczas gry.
stroj do golfa

Może też Cię zainteresować