Implanty zębowe – sprawdź dlaczego warto w nie zainwestować

Nowoczesna stomatologia stwarza duże szanse na piękny i zdrowy uśmiech. Przykładowo osoby, które z różnych przyczyn utraciły zęby mogą zdecydować się na leczenie implantologiczne. Dzięki niemu możliwe jest odtworzenie zębów w taki sposób, że wyglądają one niezwykle estetycznie.

Jak w praktyce wygląda taki implant stomatologiczny? Jest to to metalowy słupek przymocowany chirurgicznie do kości szczęki w celu podparcia sztucznego zęba. Po założeniu, protetyk dentystyczny lub chirurg jamy ustnej montuje ząb zastępczy na implancie. Mimo iż brzmi to dość drastycznie sam zabieg nie jest bolesny a efekty są widoczne niemal od razu.

Duże grono osób ma pewne obawy, boi się zainwestować w implanty stomatologiczne i woli wybrać np. aparat protetyczny. Jednak trzeba zauważyć że oba te rozwiązania mocno różnią się miedzy sobą i dają inne efekty. Implanty zawsze wyglądają naturalnie czego nie można powiedzieć o sztucznej protezie stomatologicznej. Implanty dentystyczne mają nieskończenie wiele zalet i są polecane przez protetyków zarówno dla osób, które straciły jednego zęba ale tych którzy ubytków mają dużo więcej.

Co zyskujemy dzięki implantom?

Świetny wygląd jamy ustnej. Implanty dentystyczne wyglądają jak twoje własne zęby, ponieważ są zaprojektowane do łączenia z naturalną kością.

W przypadku źle dopasowanych protez, zęby mogą ślizgać się w jamie ustnej, powodując bełkot. Implanty dentystyczne pozwalają mówić bez obawy, że zęby będą się ślizgać.

Implanty dentystyczne działają jak własne zęby, dzięki czemu możesz jeść swoje ulubione potrawy bez obaw i bez bólu.

Implanty dentystyczne mogą przywrócić ci uśmiech i poprawić samopoczucie. Co więcej są  ne bardzo trwałe i wytrzymują wiele lat, oczywiście pod warunkiem, że zachowamy właściwą higienę i będziemy chodzić na kontrolne wizyty do stomatologa.

Implanty dentystyczne eliminują kłopotliwe niedogodności związane z usuwaniem protez, a także potrzebę stosowania nieprzyjemnych klejów, aby utrzymać je na miejscu.

Leczenie implantologiczne w sprawdzonym miejscu

W Polsce funkcjonuje wiele Klinik, gabinetów stomatologicznych, które w ramach swoich usług zajmują się leczeniem implantologicznym. Prawdą jest natomiast, że wymaga ono nie tylko dużej wiedzy ale doświadczenia. Chcąc zainwestować w leczenie implantologiczne warto wziąć pod lupę najbardziej prestiżowe gabinety stomatologiczne. Słynące nie tylko z dobrej opinii ale przede wszystkim z nowoczesnych metod leczenia. Idealnym tego przykładem jest Klinika Ziemlewski. – Na stronie Ziemlewski.pl można sprawdzić szczegóły dotyczące przebiegu leczenia.

 

Next Post

Odzież używana niesortowana kontra sortowana - na co lepiej się zdecydować?

czw. lis 21 , 2019
Secondhand stają się dziś coraz bardziej popularne. Jeszcze do niedawna, raczej omijane szerokim łukiem – dziś pojawia się w nich spora liczba klientów. Dlaczego tak się dzieje? Z biegiem czasu pewne grupy przekonały się do używanej odzieży. Wśród tych grup znalazły się osoby, które chcą po prostu płacić mniej za […]
Odzież na wieszakach

Może też Cię zainteresować