Polary medyczne – strój lekarza i pielęgniarki w chłodne dni

Polar to ponadczasowy, uniwersalny element szafy. Sięgają po niego zarówno kobiety jak i mężczyźni. Polary medyczne to również idealna propozycja dla lekarzy, pielęgniarek czy ratowników medycznych. Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas zakupu!

Zalety polarów medycznych

Polary medyczne to propozycje, które mają zagwarantować ciepło i izolować od chłodu. Bardzo ważna jest tutaj struktura materiału. Pojedyncze włókna mają kształt rurki, w której gromadzi się powietrze. Warto również zaznaczyć iż, polary są niezwykle miłe w dotyku dlatego tak chętnie są noszone. Polar medyczny idealnie współgra z innymi elementami ubioru personelu medycznego i bez problemu możemy go dopasować do wizerunki placówki. Polary dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej – każdy znajdzie coś dla siebie!

Jak wybrać odpowiedni polar medyczny?

Podczas zakupu polaru medycznego należy przede wszystkim zwrócić uwagę na gramaturę materiału. Im wyższa gramatura, tym cięższy i grubszy polar. Na rynku możemy znaleźć bluzy polarowe o gramaturze 100g/m2. Jeżeli szukamy czegoś cieplejszego, warto zdecydować się na gramaturę co najmniej 200 g/m2. Wybierając polar dla siebie zwróć uwagę na wykończenie – kieszonki, szwy czy detale, które można praktycznie wykorzystać.

Sprawdź ofertę polarów medycznych w sklepie Meditrendy: https://meditrendy.pl/pl/c/Dlugi-rekaw/218.

Next Post

Transport rowerów – jak zrobić to bezpiecznie?

wt. paź 11 , 2022
Wielu z nas zastanawia się jak wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie przewieźć rowery samochodem. Na nasze szczęście odpowiedź na rozwiązanie naszych problemów przyszła szybciej, niż byśmy tego chcieli! Bagażnik na rowery montowany w dogodnym i możliwym miejscu jest rozwiązaniem niemalże idealnym. O czym więc pamiętać podczas zakupu dodatkowej przestrzeni bagażowej? […]

Może też Cię zainteresować