Pomysły na świąteczny prezent dla maluszka

1

Święta tuż-tuż, a wielu z nas wciąż zachodzi w głowę, jakie prezenty sprawić najbliższym. Często najwięcej problemów mamy z wyborem upominku dla najmłodszych członków naszej rodziny. Tymczasem to właśnie z prezentami dla małych dzieci jest najłatwiej – zawsze się z nich ucieszą i nigdy nie zamarudzą, że chciały dostać coś innego. Możemy celować w zabawki, ubranka lub akcesoria, które docenią rodzice. Przedstawiamy kilka propozycji na świąteczny upominek dla najmłodszych – w różnych kategoriach cenowych!

dziecko

Prezent dla małego dziecka do 50 złotych

Prezent dla malucha wcale nie musi być drogi i jeśli nie dysponujemy zbyt dużym budżetem, mimo wszystko znajdziemy kilka ciekawych propozycji. Dla niemowlaków najlepszym prezentem może być gryzak. Na rynku znajdziemy szeroki wybór gryzaków, a ich ceny spokojnie pozwolą nam zmieścić się w liczącym kilkadziesiąt złotych budżecie. Rodzina maluszka pochodzi ze Śląska? Docenią śląski prezent: body z zabawną grafiką i napisem w języku śląskim, dostępne w sklepie Gryfnie. Poszukując dodatków do wózka czy łóżeczka, warto zaś rozejrzeć się za zawieszkami sensorycznymi. W budżecie do 50 złotych możemy też wybierać z szeregu kart i książeczek kontrastowych oraz kartonowych książeczek edukacyjnych.

Prezent dla niemowlaka do 100 złotych

100 złotych to budżet na prezent, który daje nam już o wiele większe możliwości w wyborze prezentu. Tutaj warto przyjrzeć się materiałowym książeczkom, które dla nieco starszych dzieci mają funkcję edukacyjną, a malucha w każdym wieku zachwycą swoimi kolorami i tym, jak miłe są w dotyku i jak różne doznania wywołują. Skoro jesteśmy przy rzeczach miłych w dotyku, dobrym prezentem dla niemowlaka mieszczącym się w budżecie 100 złotych, który doceni zarówno maluch, jak i jego rodzice, będzie kocyk Minky. Minky to wyjątkowy plusz: miękki, wytrzymały, oddychający i antyalergiczny, który jest jedną z ulubionych tkanin dzieci i rodziców. Akcesoria wykonane z oryginalnego Minky są nieco droższe, ale kocyk dla niemowlaka o wymiarach 75x100cm zmieści się w budżecie do 100 złotych. Ciekawym prezentem w tym budżecie będą także wszelkiego rodzaju zabawki sensoryczne.

kocyk minky

Prezenty w większym budżecie

Jeśli możemy wydać na prezent kilkaset złotych lub chcemy się na niego zrzucić z innymi członkami rodziny, warto postawić na praktyczność – najlepiej będzie zapytać rodziców dziecka, czy jest coś, czego szczególnie potrzebują lub też czy jest coś, co chcieliby mieć, ale jest to poza ich możliwościami finansowymi. Wysoki budżet daje nam możliwość sprezentowania nosidła, śpiworka do wózka czy maty edukacyjnej czy nawet mebelki dla dzieci które są rzeczami, które warto mieć mając małe dziecko, ale kosztują kilkaset złotych. Możemy stać się świętymi Mikołajami nie tylko dla dziecka, ale też dla jego rodziców!

One thought on “Pomysły na świąteczny prezent dla maluszka

Comments are closed.

Next Post

5 sposobów na wykorzystanie pulpy

czw. gru 21 , 2017
Kiedy potrzebne nam urządzenie do wytwarzania soku zastanawiamy się czy lepsza jest wyciskarka do owoców i warzyw czy też sokowirówka. Po przeczytaniu wielu artykułów, a także wysłuchaniu opinii ekspertów dowiadujemy się, iż wyciskarka do soków jest znacznie lepszą opcją, aniżeli sokowirówka. Wyciśnięty sok jest bardziej klarowny, a także posiada o […]
przyprawa

Może też Cię zainteresować