Ubranie golfisty

Strój do gry w golfa przez lata przeszedł wiele zmian. Zostało jednak kilka zasad ubioru, które warto przestrzegać. Strój powinien być przede wszystkim wygodny, elegancki i zapewniać bezpieczeństwo podczas gry.

Etyka ubioru podczas gry w golfa

Na polu golfowym, pomimo wielu przemian nadal istnieje kilka elementów, które nie są mile widziane jeżeli chodzi o nasz ubiór. Niedopuszczalne jest m.in założenie jeansów czy spodni dresowych. Podobnie sprawa wygląda z górną częścią garderoby. T-shirty czy luźne bluzy z kapturem są źle odbierane. Jak powinien wyglądać odpowiedni strój do gry w golfa? Przede wszystkim powinny być to materiałowe spodnie, które nie krępują ruchów i są elastyczne. Do spodni, koniecznie należy założyć pasek. W górnej części królują eleganckie koszulki polo z kołnierzykiem. Ważnym elementem jest odpowiednie obuwie. Warto postawić na eleganckie półbuty o stabilnej podeszwie. Podeszwa powinna być wykonana z gumy, bez metalowych elementów które mogłyby uszkodzić trawę. Obuwie powinno zapewniać odpowiednią amortyzację i nie ślizgać się na polu. Przydatne może okazać się również nakrycie głowy. Gra golfa wymaga wielu godzin spędzonych na polu, często w dużym słońcu. Czapka z daszkiem lub sam daszek zapewni nam ochronę i osłoni przed promieniami słonecznymi. W wyposażeniu graczy w golfa często możemy znaleźć rękawiczkę, która chroni przed odciskami i ślizganiu się dłoni podczas trzymania kija. Funkcjonalną odzież do gry w golfa znajdziesz w ofercie sklepu Golf Team: https://golfteam.pl. Asortyment obejmuje elementy ubioru zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci.

Next Post

Jak dopasować parapet wewnętrzny do okna i aranżacji wnętrz?

czw. lut 3 , 2022
Parapety wewnętrzne to niezbędne elementy w każdym obiekcie. Zabezpieczają ścianę podokienną przed zanieczyszczeniami, odpowiadają za prawidłową cyrkulację powietrza oraz pełnią funkcję dekoracyjną. Dlatego w doborze parapetów ważne jest, aby zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, które zostaną omówione poniżej.
parapet zewnętrzny w domu

Może też Cię zainteresować