Wyciskarka Kuvings – korzyści

Za pomocą wyciskarki Kuvings możesz przygotować zdrowe soki owocowe i warzywne w zaciszu swojego domu. Soki pozwalają w przyjemny sposób dostarczyć niezbędne składniki odżywcze. Kuvings umożliwia wyciskanie soków również z liści tj. natka pietruszki, szpinak czy popularny jarmuż.

Wyciskarka wolnoobrotowa

Marka Kuvings jest najczęściej wybieraną wśród innych, dostępnych na rynku. Jako jedna z pierwszych opatentowała sprzęt, który pozwolił na tworzenie własnych soków w domu, bez konieczności krojenia na drobne części wszystkich składników. Wyciskarka Kuvings posiada okrągły otwór wraz z wałami ślimakowymi. Soki robione przy pomocy tego urządzenia zawierają wszystkie niezbędne witaminy i mikroelementy, a także są bogate w składniki odżywcze.

Zalety wyciskarki Kuvings

Najczęściej wskazywaną zaletą wyciskarek Kuvings jest cicha praca. Dodatkowo, otrzymywany napój nie traci swoich wartości odżywczych i walorów smakowych podczas procesu wyciskania. Dzieje się to, dzięki wałkom ślimakowym. Produkowane są one z wytrzymałego tworzywa o nazwie Ultem. Z upływem lat, podczas częstego użytkowania wyciskarki może dochodzić do zużycia ślimaków lub sita. Ultem jest materiałem sztywnym, który nie ściera się, dlatego jest bezpieczny w przypadku sokowirówek. Nie rozpuszcza się w wodzie, jego kawałki nie przedostają się do napoju. Wałki ślimakowe pozwalają wyciskać drobne liście np. zioła, natkę pietruszki, szpinak, a także twarde warzywa np. buraki, marchew. Urządzenia radzą sobie z każdym rodzajem warzyw i owoców, bez konieczności ich wcześniejszego rozdrabniania czy krojenia. Szybkie wyciskanie soków z twardych warzyw i owoców możliwe jest dzięki silnikowi indukcyjnemu o mocy 240W. Wyciskarka Kuvings to także urządzenie, które nie zawiera bisfenoli, jest wolny od BPA. Zaletą jest również sposób czyszczenia. Wystarczy nalać do urządzenia kilka szklanek ciepłej wody, a następnie włączyć płukanie. Na każdy produkt marki Kuvings, producent dodaje 10 lat gwarancji na silnik i części, która obejmuje wszystkie kraje europejskie.

Wśród oferty marki Kuvings, znajdziesz wiele modeli sokowirówek. Jeżeli chcesz zapoznać się z propozycjami i dowiedzieć się więcej sprawdź sklep Energia Zdrowia: https://energiazdrowia.pl/pl/producer/Kuvings/18

Next Post

Szkolenia rozwojowe to dobre rozwiązanie? - poradnik

pon. sty 18 , 2021
Rozwój osobisty to nic innego jak poszerzanie kompetencji miękkich oraz dążenie do zwiększania swojego potencjału. Ogół działań przekłada się na zadowolenie z samego siebie oraz poprawę jakości życia. Rozwój osobisty możemy rozpocząć od poznania siebie, czytania wielu książek i otwarcia się na nowe rzeczy. Jeśli jednak chcemy teorię zastosować w […]
szkolenie rozwojowe

Może też Cię zainteresować