Michael Jackson – płyty CD. Sklep z muzyką gwiazdora

MJ to prawdopodobnie najpopularniejszy artysta na świecie zaraz po prekursorze rocka – Elvisie Presleyu. Mimo, że od śmierci artysty upłynęło już 9 lat, to jego płyty muzyczne nadal sprzedają się w milionach nakładów na całym świecie. W końcu zazwyczaj artyści są doceniani dopiero po śmierci. Smutne to, ale niestety tak wygląda nasza rzeczywistość. Amerykański muzyk był także bardzo utalentowany tanecznie, jego Moon Walk znają chyba wszyscy. Nie bez powodu nazywano go królem muzyki pop. Wszechstronnie uzdolniony artysta był także bardzo zaangażowany w pomaganie innym. Jego pieniądze wielokrotnie zostawały przelewane na różne cele charytatywne. Jego początki sięgają czasów kiedy młody Michael miał zaledwie 6 lat. Już wtedy występował w rodzinnym zespole – The Jackson 5. Jego talent jednak odstawał od reszty i musiał w końcu przejść na własną ścieżkę kariery muzycznej. Rozwinęła się w trybie natychmiastowym. Na przełomie lat 80-tych i 90-tych XX wieku wyszło na światło dzienne jego największe dzieło pod tytułem Thriller, który sprzedał się w nakładzie 100 milionów egzemplarzy na całym świecie. Łącznie na dane z 2006 roku, MJ sprzedał ponad 700 milionów płyt. Zostawił po sobie ślad nie tylko w świecie muzycznym, ale także całej popkultury. Do dzisiaj każdy sklep z muzyką jest wyposażony w płyty muzyczne gwiazdora.

michael jackson

Płyty muzyczne w wydaniu MJ

Gwiazdor był dosyć niezwykłą postacią. Zaczynał karierę jako czarnoskóry artysta w zespole The Jackson 5. Czarnym też się urodził. Jednak coś nie pasowało artyście i z roku na roku jego kolor skóry tracił swój koloryt. Michael Jackson po kilkudziesięciu zabiegach i po wielu latach bólu oraz wyrzeczeń stał się białym człowiekiem. Jego kolor skóry nie miał jednak dla fanów znaczenia, Liczył się wielki talent artysty i jego możliwości wokalne oraz przesłanie, które szło za jego utworami. Jego płyty muzyczny po dziś dzień są najlepiej się sprzedającymi płytami dotychczas.

Sklep z muzyką – płyty muzyczne MJ

Wszystkie albumy z twórczością króla popu możecie znaleźć w sklepie z muzyką online pod tym adresem.

 

Next Post

Szczyt klimatyczny w Katowicach już w grudniu!

wt. paź 30 , 2018
Już niebawem dojdzie do pojawienia się tysięcy, a nawet dziesiątek tysięcy delegatów z wszystkich państw przynależących do ONZ w Katowicach. Nieoficjalnie mówi się o 20-stu tysiącach delegatów i dziennikarzy z około 190 państw. Wydarzenie na jakie mają się udać dotyczyć będzie zmian klimatycznych zachodzących na naszej planecie. Konferencja w sprawie […]

Może też Cię zainteresować