Ostatni koncert Eltona Johna w Polsce stał się faktem

Gwiazdor muzyki popularnej, artysta, legenda – tak w skrócie można opisać Eltona Johna, a właściwie sir Eltona. Artysta w tym roku skończył już 72 lata! Zadecydował, że trasa będzie zakończeniem jego wieloletniej kariery. Farewell Yellow Brick Road była jego największą, a zarazem najbardziej widowiskową trasą koncertową. Artysta z takim dorobkiem nie może w końcu pozostawić swoich fanów bez żadnych atrakcji. Koncert w Krakowie był jego ostatnim występem w kraju nad Wisłą, a także pożegnaniem z polskimi fanami muzyka.

elton john

Prawie 50 lat na scenie!

Elton John ma już swoje lata. Jego kariera zaczęła się dosyć wcześnie. Od zawsze chciał być jak najbliżej muzyki. Jego ścieżka była często wyboista, ale tak musi być jeżeli chce się osiągnąć komercyjny sukces na całym świecie. Jego piosenki znają setki milionów ludzi. Artysta jako jeden z pierwszych na świecie publicznie przyznał się do swojej orientacji seksualnej. Ponadto, w 1998 otrzymał tytuł szlachecki od samej Elżbiety II – królowej Wielkiej Brytanii za promowanie kultury angielskiej na świecie. Do największych dorobków artysty należy z pewnością zaliczyć zdobycie – 6 nagród Grammy, 4 zwycięstw w Brit Awards, Złotego Globu i Oscara za ścieżkę dźwiękową do filmu Disneya, Król Lew. Muzyk od lat nie zmieniał swojego scenicznego wizerunku. Pozostaw wierny swoim regułom i zasadom życiowym. W 1992 roku założył fundację pomagającą chorym dzieciom na AIDS. Piosenkarz z Londynu zapowiedział zakończenie swojej kariery już w 2017 roku. Ostatnia trasa koncertowa stała się prawdziwym hitem na koncertowej mapie świata. Muzyk odwiedza niemalże każdy zakątek kuli ziemskiej. Występy w Azji, Australii, obu Amerykach i Europie pokazują jak wielką popularnością cieszy się jego twórczość.

Płyty muzyczne Eltona dostępne w sprzedaży internetowej!

Nie ma wątpliwości, że twórczość artysty pozostawiła niezwykły odcień na brytyjskiej, ale także światowej kulturze i muzyce rozrywkowej. Płyty muzyczne muzyka sprzedawały się w milionach egzemplarzy! Jego największe przeboje jak Candle in The Wind czy Can You Feel The Love Tonight znają niemal wszyscy. Sklep internetowy www.cd-dvd-vinyl.pl oferuje szereg największych płyt muzycznych Eltona Johna w formacie CD, DVD i winylowym.

Next Post

Kiedy kupisz świeże owoce i warzywa?

śr. maj 8 , 2019
Jak powszechnie wiadomo – owoce i warzywa są pełne wartościowych składników odżywczych, takich jak witaminy, minerały, makroelementy czy substancja o działaniu antyoksydacyjnym. Wszystkie te elementy są niezbędne do normalnego funkcjonowania organizmu a także niosą dużą ilość i korzyści.  
Targ ze świeżymi warzywami i owocami

Może też Cię zainteresować