Ekspres do biura – jak dokonać dobrego wyboru?

Większość z nas nie wyobraża sobie bez niej poranka. Kochamy ją za świetny smak, zapach i aromat. Mowa oczywiście o kawie. To ona pobudza rano, napędza do pracy. Dla większości jest to pierwsza rzecz, którą robi się tuż po przyjściu do pracy – zaparza kubek kawy.

Od jakiegoś czasu posiadanie dobrego ekspresu w biurze stało się niejako prestiżem. Zdarza się i tak, że pracodawcy publikujący ofertę pracy zamieszczają niejako zachętę pisząc że oferują “nieograniczone ilości pysznej kawy”. Jak więc widać ekspres do kawy w firmie to już niemal konieczność. Zaś sam wybór dobrego ekspresu może przyprawiać o zawrót głowy. Na co więc warto zwrócić uwagę wybierając ekspres do firmy? Kilka cennych rad poniżej.

Po pierwsze użytkowość

W pierwszej kolejności warto ustalić czy ekspres będzie do użytku wszystkich pracowników, czy jedynie dla kilku osób z biura, a może przeznaczony do serwowania kaw jedynie na spotkania biznesowe? Wszystko to jest istotne, bowiem będziemy wtedy wiedzieć czy potrzebujemy ekspresu, który będzie “produkował” kilkadziesiąt kaw na dzień, czy też będzie używany jedynie okazjonalnie. Użytkowość to jedno, drugie zaś to łatwość użytkowania i czyszczenia urządzenia.

 

Wiadomo pracownicy nie będą mieli czasu na to aby kilka razy dziennie czyścić urządzenie, dlatego też ekspres do biura dobrze by miał opcje samoczyszczenia bądź aby był bardziej zautomatyzowany pod tym względem. Niezwykle ważna jest także sama użytkowość maszyny to jak długo przygotowuje kawę – ekspresy do firm powinny mieć opcję zrobienia kawy zaledwie jednym kliknięciem.

Kupić czy wynająć?

Dobry w pełni zautomatyzowany i nowoczesny ekspres do kawy kosztuje niemało. Nie każda firma może pozwolić sobie na taki wydatek. Nie da się ukryć na zakup ekspresu do firm decyduje się zaledwie garstka przedsiębiorstw. W większości firmy decydują się na leasing, wynajem bądź dzierżawę. Nabycie ekspresu do firmy jest wtedy bardziej opłacalne zwłaszcza, że dzierżawa ekspresów do kawy jest organizowana na bardzo dobrych warunkach. Jak wygląda dzierżawa ekspresów do kawy i z czym związane są koszta takiego wynajmu dowiesz się odwiedzając stronę www.caffegrano.pl.

 

Next Post

Wentylatory, a Syndrom Chorego Budynku

pon. lut 18 , 2019
Aura za oknem wpływa nieprawidłowo na pomieszczenia, które mają niesprawną wentylację. Chodzi oczywiście o wszechobecną wilgoć oraz zimne powietrze. Dlatego bardzo ważne jest, by szczególnie w tym okresie zadbać o brak zaduchu czy o to, aby nie wyziębić naszego lokum.
syndrom chorego budynku

Może też Cię zainteresować