Idol nastolatek pierwszy raz odwiedzi Polskę!

O dziwo mowa tu nie o Justinie Bieberze. Młody wokalista z Kanady szturmem wjechał na listy przebojów w Polsce i na świecie. Shawn Mendes to 20-sto letni wokalista. Syn Angielki i Portugalczyka. Dorastał w małym miasteczku w Kanadzie i tam też ukończył szkołę. Jego kariera potoczyła się błyskawicznie. Często jest porównywany ze swoim starszym kolegą z branży – Justinem Bieberem, jednak Mendes nie osiągnął jeszcze takiej rozpoznawalności. Młody artysta już niebawem odwiedzi Polskę pierwszy raz. Kiedy to nastąpi i gdzie odbędzie się koncert?<

 

YouTube dźwignią dla kariery młodego piosenkarza

Nie od dzisiaj wiemy, że internet ułatwia nam na bieżąco życie. Tak też się stało z młodym, aspirującym wokalistą. Shawn Mendes już od najmłodszych lat wrzucał do sieci swoje covery najbardziej znanych i cenionych artystów. Utwory Lany Del Rey, Eda Sheerana i Adele przyniosły młodemu chłopakowi duży rozgłos. Popularność szybko narastała. Dzięki temu został zaproszony do współpracy z wytwórnia Island Records. Kontrakt został niebawem podpisany, a Mendes zaczął robić to co potrafi najlepiej – nagrywać swoje autorskie piosenki. Już pierwszy album artysty pokrył się złotem i platyną w wielu krajach na całym świecie. Shawn wydał jak do tej pory już 3 albumy co daje mu średnią – jednego albumu na rok. Całkiem nieźle jak na młodego wokalistę.

 

shawn mendes

 

Koncert w Polsce

Fani w Polsce już od dłuższego czasu wyczekiwali tej chwili. W końcu się doczekali. Na początku zeszłego roku ogłoszono, że w planowanej trasie koncertowej po Europie artysta wystąpi również w Polsce – 02.04.2019 w Tauron Arenie Kraków. Bilety weszły do sprzedaży 18 maja 2018 roku. Sprzedaż ich trwała zaledwie 30 minut! Zainteresowanie występem młodego wokalisty z Kanady przerosło oczekiwania organizatorów.

 

 

Płyty muzyczne artysty w sklepie muzycznym online

Shawn Mendes wydał jak do tej pory 3 albumy studyjne. Każdy z nich okazał się wielkim sukcesem i odbił się dosyć sporym echem w Polsce i na świecie. Wszystkie płyty muzyczne związane z twórczością artysty można znaleźć w sklepie muzycznym online.