Szczyt klimatyczny w Katowicach już w grudniu!

Już niebawem dojdzie do pojawienia się tysięcy, a nawet dziesiątek tysięcy delegatów z wszystkich państw przynależących do ONZ w Katowicach. Nieoficjalnie mówi się o 20-stu tysiącach delegatów i dziennikarzy z około 190 państw. Wydarzenie na jakie mają się udać dotyczyć będzie zmian klimatycznych zachodzących na naszej planecie. Konferencja w sprawie klimatu ma trwać od 3 do 14 grudnia 2018 roku w Katowicach. Międzynarodowe obrady będą 24 edycją szczytu. Kandydatura miasta Katowice była trochę kontrowersyjna ze względu na przemysłowy charakter regionu. Wszystkie miasta Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP) zdają się być miasta, które są silnie zindustrializowane. W większej części są to miasta górnicze oraz hutnicze, które nadal wydobywają węgiel, który z kolei jest już uznawany za materiał niekorzystny dla środowiska. Dlaczego w takim razie Katowice? Miasto, pomimo górniczego charakteru jest w ciągłej modernizacji i stale dąży do walki ze smogiem, który jest największą bolączką dla całego regionu.

Hale i namioty – czyli plan Katowic na szczyt klimatyczny

Katowice ze względu na niedostateczną ilość sal konferencyjnych oraz miejsc przeznaczonych do tego typu wydarzeń zdecydowały się na wykorzystanie hal namiotowych. Już teraz można zaobserwować wielką halę namiotową na przeciwko Spodka oraz za budynkiem Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia – NOSPR. W przypadku braku konkretnych lokalizacji, władze zdecydowały się na postawienie nowych budynków niewielkim kosztem, które zaraz po zakończeniu Konferencji Narodów Zjednoczonych będzie można szybko zdemontować. Hale i namioty są idealnie dopasowane do tego typu wydarzeń. Można je konstruować według konkretnych potrzeb. Wszystkie zabezpieczenia, wyjścia ewakuacyjne oraz ogrzewanie również jest dostępne.

 

hala namiotowa

Hale i namioty – wynajem oraz sprzedaż

W przypadku zapotrzebowania na konkretne hale i namioty należy jasno określić cel do jakiego dana konstrukcja jest nam potrzebna, ponieważ na rynku jest dostępnych wiele możliwości dopasowanych do konkretnych celów. Przykładowo mogą to być hale i namioty przeznaczone do celów magazynowych, przemysłowych, ale także eventowych. Ofertę wynajmu oraz sprzedaży hal namiotowych można znaleźć tutaj.

Next Post

5 warzyw o działaniu odchudzającym

śr. paź 31 , 2018
Wprowadzenie warzyw i owoców do diety to niewątpliwie najzdrowszy sposób na uzyskanie prawidłowej sylwetki. Często nie wiemy od czego zacząć. Staramy się ograniczyć jedzenie do minimum, jednak jest to błędne rozumowanie. Najlepiej jest się zaopatrzyć w cierpliwość i wiele ciekawych pomysłów i przepisów, które mogą nam tylko ułatwić cały proces […]

Może też Cię zainteresować