Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym – jak wygląda zabieg?

Zabiegi kwasem hialuronowym są bardzo popularną, nieinwazyjną metodą walki ze zmarszczkami. Polega ona na wstrzyknięciu w naskórek preparatu zawierającego kwas hialuronowy. Składnik ten naturalnie występuje w naszym organizmie, dlatego bez problemów jest akceptowalny przez naszą skórę. Zanim zdecydujesz się na wykonanie zabiegu sprawdź na czym on polega.

Na czym polega zabieg kwasem hialuronowym?

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, jak każdy zabieg powinien być poprzedzony konsultacją lekarską. Zabieg rozpoczyna się do znieczulenia preparatem w kremie. Wypełnienie to zabieg, który polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w głąb naskórka. Składnik ten jest bardzo plastyczny i elastyczny, uzupełnia miejsca w których występują bruzdy lub zmarszczki. Oprócz wypełniania zmarszczek, kwas hialuronowy wykorzystywany jest do poprawienia konturu twarzy, linii żuchwy czy do modelowania brody. Celem zabiegu jest uzupełnienie niedoboru kwasu hialuronowego w skórze. Efektem wstrzyknięcia kwasu hialuronowego jest poprawa objętości skóry w tych miejscach, gdzie mieliśmy do czynienia ze zwiotczeniem lub ubytkiem. Dzięki zabiegowi wpłyniesz na zwiększenie jędrności skóry, sprężystości oraz na spłycenie zmarszczek.

Kwas hialuronowy Gdańsk

Decydując się na zabieg wybierz sprawdzoną klinikę, gdzie zabieg wykonują doświadczeni lekarze medycyny estetycznej. Jeżeli szukasz specjalisty w okolicach Gdańska, sprawdź ofertę kliniki dr Ziemlewskiego: http://www.impladent-estetyczna.eu/oferta/kwas-hialuronowy/.

Next Post

Jak wybrać idealne patelnie gastronomiczne?

pon. gru 6 , 2021
Patelnie gastronomiczne to naczynia, które są niezastąpione w niemal każdym lokalu gastronomicznym. Nie może ich zabraknąć w restauracji, barze, a także innych miejscach, w których przygotowuje się posiłki. Dzięki nim smażenie potraw jest nie tylko prostsze, ale również bardziej wydajne. Jeżeli zależy nam jednak na tym, aby patelnie gastronomiczne naprawdę […]

Może też Cię zainteresować