Wakacyjna impreza na działce? Czemu nie!

Choć sezon urlopowy w pełni, to wielu z nas w tym roku spędzi wakacje w swoim rodzinnym mieście. Powodem tego jest oczywiście panująca na świecie pandemia Koronawirusa. Wielu z nas zdecydowało się zrezygnować z zagranicznych wojaży na rzecz podróży po rodzimym kraju. Dla tych, którzy jeszcze nie mają planów wakacyjnych lub planują spędzić je w swoim mieście, proponujemy zorganizowanie wyjątkowej imprezy na…działce! Brzmi ciekawie? Zapraszamy!

Przyjęcie na otwartej przestrzeni

Posiadanie własnej działki to świetna sprawa. Taka dodatkowa przestrzeń świetnie sprawdza się do relaksu i oderwania się od rzeczywistości. I co ważne, stanowi dodatkową możliwość na spędzenie wolnego czasu jeśli nie jest nam dane nigdzie wyjechać. Działka to również świetne miejsce na zorganizowanie małej imprezki w gronie przyjaciół. I co ważne, w aktualnej sytuacji epidemiologicznej jest to rozwiązanie naprawdę warte zainteresowania, bo na otwartej przestrzeni. Zatem jeśli pogoda dopisze, to śmiało możemy zorganizować przyjęcie pod chmurką. Ale jak się za nie zabrać? Oto nasze pomysły!

Zadbaj o ozdoby i dekoracje

To, że przyjęcie będzie odbywać się na otwartej przestrzeni a nie w lokalu nie oznacza, że nie możemy zaszaleć z ozdobami. Wręcz przeciwnie! Naprawdę świetnie będą wyglądały balony na hel zaczepione o drzewa lub krzaczki. Mogą one również wskazywać drogę do naszej działeczki lub możemy przy pomocy balonów ozdobić jakiś ważny punkt – np. bramkę wejściową do działki lub stół. W tym drugim przypadku balony warto zaczepić albo o nogi stołu albo o krzesełka (wieczorem niezwykle pięknie będą wyglądać świecące balony led). Naprawdę zrobi to piorunujące wrażenie na gościach! Ponadto warto zainwestować w kolorowe girlandy i serpentyny rozwieszone między drzewami. Szczególnie pięknie wyglądają te metaliczne i połyskujące (do nabycia tutaj), które wspaniale będą odbijać światło.

Pomyśl o oświetleniu

Choć teraz dni są naprawdę długie to koniecznie trzeba zadbać o odpowiednie oświetlenie miejsca przyjęcia, gdy zacznie zapadać zmrok. Świetnie do tego celu sprawdzą się lampiony ogrodowe, które można rozmieścić w różnych punktach działki. Rewelacyjnym pomysłem będą również kolorowe lampiony ogrodowe, które zawiesza się między drzewami. Tego typu produkty zwykle zasilane są lampkami elektrycznymi.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Koniecznie należy zadbać o komfort i wygodę naszych gości. Na krzesłach warto umieścić miękkie poduszki. Ponadto dobrze mieć w zanadrzu koce, które mogą przydać się, gdy zacznie robić się chłodniej. Jeżeli chodzi o jedzenie i napoje to warto, aby były podane z przykrywkami lub wieczkami – po to, aby nie wpadły do nich muszki lub jakieś inne robaczki.

Next Post

Aplikacja powłok ochronnych w ramach detailingu samochodu

wt. lip 7 , 2020
Lakier samochodu wymaga szczególnej pielęgnacji. Powłoka bardzo łatwo ulega uszkodzeniom, głównie zarysowaniom. Można tego jednak uniknąć w bardzo prosty sposób. Aplikacja powłok ochronnych okazuje się być najlepszą profilaktyką na zarysowania lakieru. Usunięcie rys nie jest tanim zabiegiem, dlatego też warto jest korzystać z różnych usług, które mogą nam pomóc. Powłoki […]
detailing kraków

Może też Cię zainteresować