Pościel Elway. Czy warto?

Wysokogatunkowa pościel jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej sypialni. Warto zdecydować się na pościel z bawełny o wysokiej gramaturze, która sprawi, że będzie to inwestycja na długie lata.

Pościel marki Elway

Marka Elway na rynku jest już od kilku lat. Cechują ją wysoka jakość używanych tkanin oraz klasyczne ponadczasowe wzory pościeli.

Na co zwrócić uwagę kupując pościel?

Kupując pościel warto zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych cech pościeli. Najważniejszą rzeczą jest rodzaj materiału. Do produkcji pościeli wykorzystuje się bawełnę, adamaszek, wiskozę oraz poliester. Najlepszym rodzajem materiału jest bawełna oraz adamaszek. Unikajmy raczej w składzie dużej ilości poliestru, gdyż jest to materiał nieoddychający. Nie zapewni odpowiedniej wentylacji ciała podczas snu.

Nie mniej ważnym elementem jest gramatura tkaniny. Wszyscy wiemy, że w niemal każdym przypadku im większa gramatura tym lepiej. Pościel niskiej jakości z niską niewielką gramaturą sprawi, że znajdująca się wewnątrz niej kołdra będzie prześwitywała. Poza tym taka pościel o wiele szybciej straci swój fason.

Istotny jest również sposób farbowania tkaniny, zwłaszcza gdy do czynienia mamy z pościelą w ciemnych kolorach lub pościelą trójwymiarową. Pościel 3d powinna mieć niezwykle nasycone kolory żeby trójwymiarowy efekt był widoczny.

Sposób zapinania pościeli nie jest również oczywistością. W przypadku hotelowych pościeli z adamaszku zapewne będziemy mieć do czynienia z niezapinaną poszewką. Wśród standardowej pościeli domowej najczęściej spotkamy pościel zasuwaną na zamek błyskawiczny. Rzadziej na guziki.

Wracając do samej tkaniny dobrze jest kupić pościel o splocie satynowym. Pościel taką potocznie określa się mianem satyny bawełnianej. Choć nie jest to satyna, jednak gładki splot przypomina ten wykorzystany właśnie do jej produkcji.

Gdzie kupić pościel Elway?

Pościel producenta Elway można kupić w sklepach internetowych i stacjonarnych między innymi w sklepie Pościel Dla Rodziny pod adresem https://poscieldlarodziny.pl/elway

Next Post

Kosiarka rotacyjna – czy warto ją zakupić?

wt. paź 8 , 2019
Polska wieś staje się coraz bardziej zmechanizowana. Łąk czy podwórek już dawno nie kosi się ręcznie. Do użytku weszły wygodne kosiarki. Dzięki nim prace na łące można wykonać szybko i sprawnie. Rolnik ma więc czas na inne prace w gospodarstwie. Szybkość działania ma też znaczenie ze względu na zmienne warunki […]

Może też Cię zainteresować