Jakie drzwi harmonijkowe do nowoczesnego wnętrza wybrać?

Drzwi harmonijkowe budzą wokół siebie sporo dyskusji – dla jednych jest to rozwiązanie niemal idealne, o wiele wygodniejsze i komfortowe w użytkowaniu. Niektórzy z kolei pamiętają dawne czasy, w których drzwi składane nie należały do najtrwalszych i najbardziej stylowych. Obecnie drzwi harmonijki są o wiele lepsze niż kiedyś, a ich wybór jest naprawdę ogromy. Co możemy znaleźć w sklepach? Podpowiadamy w naszym artykule!

Drzwi harmonijkowe wysokie – idealne do mieszkań w kamienicach

Stare kamienice mają wyjątkowy klimat – zabytkowy design i przepiękne, niepowtarzalne motywy to coś, na co warto zwrócić uwagę. Mieszkania w kamienicach mają z kolei to do siebie, że są one bardzo wysokie, co dla wielu z nas jest ogromnym atutem – w końcu kto nie chciałby sypialni na antresoli? Drzwi harmonijkowe wysokie sprawdzą się więc idealnie w tego typu mieszkaniu. Nie obawiaj się jednak, że nie znajdziesz składanych drzwi na taką wysokość – możliwość wykonania ich na zamówienie jest w coraz większej liczbie sklepów. Drzwi harmonijkowe wysokie sprawdzą się świetnie w domowym gabinecie czy garderobie. Nie widzimy jednak przeciwwskazań do tego, aby zastosować je również w pokojach czy nawet łazience. Obecnie wybór jest tak ogromny, że dostosujemy je wszędzie tam, gdzie zajdzie taka potrzeba.

Białe drzwi harmonijkowe, czyli coś dla nowoczesnego wnętrza

Jeśli twoje wnętrze jest zaaranżowane w stylu nowoczesnym lub skandynawskim, to z całą pewnością warto wybrać białe drzwi harmonijkowe. Doskonale wpiszą się w one do aranżacji mieszkania, a także nie zajmą dużo miejsca. Białe drzwi harmonijkowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie przestrzeń, a także nowoczesny design. Nie warto również głowić się nad tematem zachowania czystości drzwi. Specjalne preparaty, a nawet wilgotna ściereczka dadzą radę!

Zarówno białe drzwi harmonijkowe, jak i te wysokie znajdziesz pod adresem https://ww.drzwi-harmonijkowe.pl/oferta/.

Next Post

Urządzamy łazienkę w nowoczesnym stylu

czw. paź 14 , 2021
Remont łazienki dla wielu z nas jest nie lada wyzwaniem – trzeba dokładnie przemyśleć design, ułożenie mebli oraz przygotować się na niemałe sprzątanie. Nie warto jednak nastawiać się negatywnie, w końcu robimy to dla siebie! Dobry plan i organizacja z całą pewnością będą tu kluczowe. Jak więc urządzić łazienkę w […]
fox łazienki

Może też Cię zainteresować