Rejestrator czasu pracy z kamerą – przydatne informacje na temat urządzenia

Rejestratory czasu pracy z kamerą możemy spotkać w coraz większej liczbie miejsc. Są wykorzystywane przez małe, średnie, ale także duże firmy. Jakie funkcje powinien posiadać dobry rejestrator? Zapraszamy do artykułu.

Rejestrator czasu pracy z kamerą – funkcje

Rejestrator czasu pracy z kamerą daje wiele możliwości użytkowania. Przykładem jest tu urządzenie znajdujące się w ofercie firmy BioSys – czytnik BS-T-FOTO5. Urządzenie umożliwia rejestrację zarówno przez kartę zbliżeniową, jak i odcisk palca. Inne opcje to skorzystanie z metody foto-rejestracji lub foto-identyfikacji. Rejestrator daje więc sporo możliwości. Użytkownik może zdecydować, z której opcji chce korzystać. Dodatkowo rejestrator czasu pracy z kamerą umożliwia detekcję twarzy i detekcję temperatury.

Rejestrator czasu pracy z kameą na miarę czasów

Rejestrator czasu pracy z kameą BS-T-FOTO5 firmy BioSys jest urządzeniem idealnie wpasowującym się w potrzeby dzisiejszych czasów. Umożliwia weryfikację, czy dana osoba ma założoną maseczkę. Jeśli tak się nie dzieje, pracownik bądź gość firmy nie zostanie wpuszczony do danego pomieszczenia czy strefy. Inną bardzo przydatną funkcją jest możliwość detekcji temperatury. Powyższe funkcje urządzenia umożliwiają zachowanie na terenie przedsiębiorstwa wysokiego poziomu bezpieczeństwa, co jest tak ważne w dzisiejszych czasach.

Piękny wygląd

Obecnie dla właścicieli firm liczy się to, jak wygląda firmowa przestrzeń. Rejestrator BS-T-FOTO5 charakteryzuje się wspaniałym designem. Ma prostą budowę, która doskonale wkomponuje się w różnego typu wnętrza. Klient może umieścić urządzenie bezpośrednio na ścianie bądź specjalnej podstawce. Wszystko zależy od jego indywidualnych preferencji.  

Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie https://biosys.pl/blog/rejestrator-czasu-pracy-z-kamera

Next Post

Co warto wiedzieć o kuchni w stylu Boho?

pt. lis 19 , 2021
Obecnie możemy wyróżnić kilka stylów aranżacji wnętrz. Wraz z trendem bycia eko coraz bardziej popularny staje się styl boho inspirowany modą z lat 60. Styl boho charakteryzuje się nawiązaniem do natury, luzem i barwną kolorystyką. Zatem jakie meble kuchenne, dekoracje i oświetlenie idealnie wpasują się w ten styl? Gdzie możemy […]

Może też Cię zainteresować