White Lies zagra w warszawskiej Stodole. Są jeszcze wolne bilety!

Koncerty w Stodole to prawdziwa dawka emocji. Kto był ten wie, a kto nie to koniecznie musi się tam udać. Najbliższa okazja już 20 listopada gdzie swój koncert zagra zespół White Lies. Brytyjscy muzycy z pewnością rozgrzeją polską publiczność. Nie jest to ich pierwsza wizyta nad Wisłą, dlatego też wiemy czego możemy oczekiwać. Jedno jest pewne. Jeżeli jesteś fanem grupy White Lies to nie może Cię tam zabraknąć!

Brytyjski rock alternatywny to klasyka muzyki. Co ciekawe jest to stylistyka bardzo bliska Polakom i ma ona tutaj sporo oddanych fanów. Zespół White Lies nie jest jedynym, który wzbudza takie zainteresowanie wśród polskiej publiczności. Muzycy odwiedzali już nasz kraj w ramach kilku tras koncertowych. Zazwyczaj są to bardziej kameralne koncerty, które odbywają się w klubach.

Jak to się zaczęło?

Przygoda White Lies rozpoczęła się jeszcze w 2005 roku. Zespół widniał wówczas pod całkowicie inną nazwą, a mianowicie Fear Of Flying co w prostym tłumaczeniu oznacza strach przed lataniem. Pod tą nazwą grupa funkcjonowała do 2007 roku do momentu ogłoszenia zmian. Pierwsza trasa koncertowa obejmowała kilkanaście koncertów po Wielkiej Brytanii. Album pod kierownictwem nowej produkcji przyniósł jednak o wiele większy sukces niż się spodziewano. Zespół stał się rozpoznawalny w Europie, Ameryce Południowej, a nawet w odległej Japonii. Od tego momentu muzycy rozkochali w sobie swoich nowych zagranicznych fanów.

 

VLUU L100, M100 / Samsung L100, M100

Koncert White Lies w Warszawie – gdzie kupić bilety?

Koncert muzyków odbędzie się już 20 listopada, a więc do wydarzenie nie pozostało wiele czasu. Wiemy natomiast, że pozostały jeszcze wolne miejsca! Bilety można nabyć na https://www.livenation.pl/show/1268933/white-lies/Warsaw/2019-11-20/pl. Warszawska Stodoła to miejsce, które przyciąga co roku setki tysięcy fanów muzyki. Powodem tego jest z pewnością niepowtarzalny klimat miejsca. Możesz to sprawdzić już przy najbliższym koncercie grupy White Lies!

Ritual, To lose my deluxe – płyty winylowe, CD i dvd grupy White Lies

Sklep z winylami online to idealne miejsce dla fanów muzyki. Znalezienie płyt winylowych nie jest proste. Nie zmienia to faktu, że w naszym sklepie z winylami znajdziesz płyty w różnych formatach od zespołu White Lies. Brytyjski rock alternatywny to muzyka, która może trafić do każdego słuchacza doceniającego rockowe brzmienia. Więcej na https://www.cd-dvd-vinyl.pl/.

Next Post

Dobra ekspozycja odzieży w sklepie - klucz do sukcesu

pt. lis 15 , 2019
Sklepy odzieżowe mają niemały problem z ekspozycją oferowanych towarów. To jak zostają zaprezentowane bardzo często wpływa na ostateczną decyzje zakupową klienta. Nie wystarczy zawiesić odzieży na wieszakach czy położyć ją na regałach. Dość ważna jest sama ekspozycja produktu w całej krasie. Niezwykle pomocne i przydatne okazują się różnego rodzaju manekiny […]

Może też Cię zainteresować