Ramka reklamowa A3 – antyramy i ramy promocyjne

<span style=”font-weight: 400;”>Ramka reklamowa to jeden z podstawowych elementów, zarówno do promocji jak i do wyposażenia biura. To właśnie ramki reklamowe wiszą zazwyczaj w sekcji informacji jak i  w różnego rodzaju instytucjach publicznych. Ramki reklamowe są idealnym miejscem na to, aby z jednej strony przedstawić wszystkie najważniejsze informacje, a z drugiej dodać robiącą wrażenie grafikę i zachęcić do zapoznania się z ofertą lub produktem. 

 

Jaka ramka reklamowa będzie najlepsza? 

 

Ramki reklamowe sprzedawane są w kilku podstawowych rozmiarach. Najczęściej możemy wybierać spośród takich ramek jak oznakowane literą A i B. Oznakowania plus liczba, która znajduje się przy literze oznacza rozmiar danej ramki. 

  • Ramka reklamowa A1 – jest to jedna z większych ramek – doskonale sprawdzi się do większych plakatów, kiedy przede wszystkim chcemy pokazać np drobiazgową grafikę.
  • Rama reklamowa A2 – tutaj rozmiar jest nieco mniejszy, ale dalej jest to całkiem spory rozmiar, również w tym przypadku sprawdzi się do różnego rodzaju plakatów czy informacji, które są opatrzone jakimś elementem graficznym i potrzeba na nie więcej miejsca
  • Ramka reklamowa A3 – jest to uniwersalny rozmiar ramki, ktory bardzo często wybierany jest do różnego rodzaju projektów. Świetnie sprawdzi się jako ramka na reklamę, informacje, instrukcje czy jakąś grafikę. 

Oczywiście tak jak zostało już wspomniane rozmiarów ramek jest dużo więcej, szeroką ofertę tego typu elementów posiada sklep internetowy Avilo: https://www.avilo.pl/pl/17-ramki-reklamowe-owz, który jest profesjonalistą jeśli chodzi o elementy reklamowe. 

 

Ramki i inne materiały reklamowe 

 

Materiały reklamowe są bardzo ważnym elementem, jeśli posiadamy własny biznes. Zwłaszcza działalności lokalne, powinny pomyśleć o różnego rodzaju materiałach reklamowych. Takie elementy jak potykacze, flagi reklamowe czy właśnie wspomniane już ramki reklamowe. Również ramki reklamowe będą idealnie pasować nie tylko w firmie, ale też możemy je umieścić na różnego rodzaju stoiskach aby nieco urozmaicić naszą promocyjną scenografię.