Listwy przypodłogowe – styl i funkcjonalność w Twoim domu

Białe listwy przypodłogowe stały się w ostatnich latach hitem. Są bardzo popularne. Znajdują się w wielu polskich i zagranicznych domach. Nie ma się czemu dziwić. Wyglądają bardzo etatystycznie. Pasują praktycznie do każdego stylu.

Listwy mdf

Jest to doskonałe połączenie pod względem ceny i wyglądu. Listwy mdf wyglądają jak listwy drewniane. Są jednocześnie o wiele bardziej przystępne cenowo dla przeciętnego Kowalskiego. Właśnie dzięki połączaniu atrakcyjnej ceny i dobrej jakości są bardzo popularnym rozwiązaniem wybieranym przez tysiące Polaków.

Neutralna biel

Biel jest kolorem, który pasuje do każdego wnętrza. Świetnie łączy się z brązami, szarościami czy różnymi żywymi kolorami. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii biel nie szarzeje ani nie ulega żółknięciu. Listwy przez długi czas pozostają białe. Wyglądają jak nowe. Przez wiele lat możemy więc cieszyć się ich świetnym wyglądem.

Listwy przypodłogowe – zalety

Białe listwy przypodłogowe pozwalają na ukrycie pod nimi nieestetycznie wyglądających kabli. Dzięki listwom przypodłogowym możemy tez zakryć przerwy między podłogą, a ścianą. Z wykorzystaniem listew pomieszczenie wygląda estetycznie i stylowo.

Listwy w wnętrzach nowoczesnych

Białe listwy przypodłogowe są często montowane we wnętrzach nowoczesnych. Świetnie współgrają z elementami ze szkła czy betonu. Świetnie łączą się z nowoczesnymi, odważnymi aranżacjami. Dlatego też są chętnie wykorzystywane przez osoby lubiące takie klimaty.

Zwróć uwagę na jakość

Podłogę i listwy przypodłogowe wybieramy na lata. Warto więc kupić takie materiały, które posłużą nam przez długi okres czasu. Podczas dokonywania wyboru listew zwróćmy uwagę na ich jakość. Szeroki wybór białych listew przypodłogowych znajdziesz na przykład na stronie https://e-listwy.pl

Next Post

Szkolenia sprzedażowe - cele oraz oczekiwania

śr. kwi 15 , 2020
Jako sprzedawca z pewnością marzysz o jak największych obrotach w swoim sklepie. Z zazdrością patrzysz na światowych gigantów sprzedaży, a jeżeli prowadzisz działalność internetową, z pewnością zastanawiasz się, jaka była ścieżka sukcesu takich serwisów jak Amazon czy Allegro. Czy przy prowadzeniu sklepu można kierować się wyłącznie intuicją, czy jednak należy […]
Szkolenia sprzedażowe

Może też Cię zainteresować