Inwestycje mieszkaniowe Rzeszów

Rzeszów jest miastem, w którym rynek nieruchomości rozwija się niezwykle dynamicznie. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają głównie na osiedlach: Zielone tarasy, Lawendowy zakątek, Jaśminowe mieszkania, przyciągają one mnóstwo osób chcących osiedlić się w stolicy Podkarpacia na stałe.

Inwestycje w Rzeszowie

Rzeszów w ostatnim czasie obfitował nie tylko w mieszkania pochodzące z rynku wtórnego, zaczynają tutaj powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w 2015 roku do użytku oddano SkyRes – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W Rzeszowie powstaje także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

inwestycje Rzeszów
Rzeszów deweloper

Firmy deweloperskie w Rzeszowie oferują różny standard mieszkań i lokali usługowych. Jedną z najczęściej polecanych są BulwaryPark – oferujący wyłącznie wysoki standard nieruchomości. Zaletą mieszkań od dewelopera jest to, że firmy zajmujące się tego typu inwestycjami dbają o to by znajdowały się w doskonałej lokalizacji i były perfekcyjnie wykonane pod względem architektonicznym. Oferty firm deweloperskich wyróżniają się nie tylko lokalizacją ale ciekawą stylistyką. Każdy Rzeszów deweloper wybierając lokalizację dla swoich inwestycji mieszkaniowych zwraca szczególną uwagę na infrastrukturę i jej otoczenie.

Co wyróżnia inwestycje mieszkaniowe od dewelopera?

– oferowany najwyższy standard proponowanych inwestycji, począwszy od przygotowania projektu, poprzez budowę i finalnie ergonomiczne mieszkania przekazywane w ręce klientów

– wysoka jakość wykorzystywanych materiałów budowlanych, po to by oferować mieszkania najwyższej jakości

-wybierając mieszkanie od dewelopera mamy pewność solidnie wykonanej inwestycji

-dogodne połączenie z centrum miasta i dostęp do miejsc użyteczności publicznej

-mieszkania te znajdują się na odpowiednio zagospodarowanych i atrakcyjnych wizualnie osiedlach

 

This article has 1 Comment

Comments are closed.