Inwestycje mieszkaniowe Rzeszów

1

Rzeszów jest miastem, w którym rynek nieruchomości rozwija się niezwykle dynamicznie. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają głównie na osiedlach: Zielone tarasy, Lawendowy zakątek, Jaśminowe mieszkania, przyciągają one mnóstwo osób chcących osiedlić się w stolicy Podkarpacia na stałe.

Inwestycje w Rzeszowie

Rzeszów w ostatnim czasie obfitował nie tylko w mieszkania pochodzące z rynku wtórnego, zaczynają tutaj powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w 2015 roku do użytku oddano SkyRes – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W Rzeszowie powstaje także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

inwestycje Rzeszów
Rzeszów deweloper

Firmy deweloperskie w Rzeszowie oferują różny standard mieszkań i lokali usługowych. Jedną z najczęściej polecanych jest Apklan – oferujący wyłącznie wysoki standard nieruchomości. Zaletą mieszkań od dewelopera jest to, że firmy zajmujące się tego typu inwestycjami dbają o to by znajdowały się w doskonałej lokalizacji i były perfekcyjnie wykonane pod względem architektonicznym. Oferty firm deweloperskich wyróżniają się nie tylko lokalizacją ale ciekawą stylistyką. Każdy deweloper wybierając lokalizację dla swoich inwestycji mieszkaniowych zwraca szczególną uwagę na infrastrukturę i jej otoczenie.

Co wyróżnia inwestycje mieszkaniowe od dewelopera?

– oferowany najwyższy standard proponowanych inwestycji, począwszy od przygotowania projektu, poprzez budowę i finalnie ergonomiczne mieszkania przekazywane w ręce klientów

– wysoka jakość wykorzystywanych materiałów budowlanych, po to by oferować mieszkania najwyższej jakości

-wybierając mieszkanie od dewelopera mamy pewność solidnie wykonanej inwestycji

-dogodne połączenie z centrum miasta i dostęp do miejsc użyteczności publicznej

-mieszkania te znajdują się na odpowiednio zagospodarowanych i atrakcyjnych wizualnie osiedlach

 

One thought on “Inwestycje mieszkaniowe Rzeszów

Comments are closed.

Next Post

Zabudowa tarasu i balkonu - dlaczego to najlepsza decyzja w Twoim życiu?!

wt. cze 4 , 2019
Przez coraz częstsze zmiany w warunkach pogodowych czy anomalie atmosferyczne, takie jak śnieg w maju albo trzydzieści stopni Celsjusza jesienią, nawet latem trudno swobodnie korzystać z balkonów, tarasów czy werand. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się nimi nawet przez cały rok albo przez większość czasu, bez względu na […]
Zabudowa balkonów

Może też Cię zainteresować