Zastosowanie pudełek kartonowych

Opakowania kartonowe to powszechny produkt, który towarzyszy nam niemal codziennie. Ich zastosowanie jest wszechstronne. Pudełka możemy wykorzystywać do zabezpieczenia obiektów przed uszkodzeniem w trakcie transportu lub przechowywania w magazynie. Sprawdź w jakich branżach najczęściej wykorzystywane są opakowania kartonowe.

Opakowania kartonowe na wymiar

Pudełka kartonowe najczęściej stosuje się w handlu: w sklepach, na magazynach, ale także w biurach do przechowywania dokumentów czy podczas przeprowadzek. Wiele firm decyduje się na zakup pudełek kartonowych na wymiar, których produkcję możesz zlecić i dopasować pod własne potrzeby. Bez problemu możesz dopasować odpowiedni rozmiar, materiał czy wytrzymałość kartonu do rzeczy, którą docelowo będziesz tam przewoził. Opakowania kartonowe oprócz indywidualnego rozmiaru, mogą mieć również personalizowane nadruki z nazwą firmy lub logo. Każde z opakowań kartonowych może mieć różną formę zamykania. Mogą być to kartony dwuczęściowe składane, pudełka klapowe itp. Do zabezpieczenia przechowywanego w pudełkach towaru, mogą posłużyć inne kartonowe dodatki tj. wkładki wypełniające, kratownice czy przekładki.

Hurtownia opakowań kartonowych

Mimas to hurtownia opakowań kartonowych, w których możesz skorzystać zarówno ze standardowych pudełek, jak i zlecić produkcję pod indywidualne wymiary. Pudełka kartonowe możesz dostosować niemal do każdej dziedziny przemysłu czy usługi. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.mimas.pl/opakowania-kartonowe/.

Next Post

Co wziąć pod uwagę przy wyborze silnika elektrycznego?

czw. mar 3 , 2022
Silnik do roweru elektrycznego to bardzo ważny element jego wyposażenia. Odpowiada za późniejszy komfort jazdy rowerem i jego osiągi. Przed wyborem odpowiedniego silnika elektrycznego warto zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów i kwestii technicznych.
rower elektryczny

Może też Cię zainteresować