Umywalka nablatowa. Massi, Rea. Jaką markę wybrać?

Umywalka nablatowa to bardzo popularne rozwiązanie w wielu łazienkach. Głównie za sprawą swojego estetycznego wyglądu, który urozmaica wnętrze. Oprócz umywalek nablatowych producenci oferują również podblatowe, ale to te nablatowe zaskarbiły sobie uznanie projektantów.

Popularne marki umywalek nablatowych

Ze względu na popularność tego rozwiązania, w sklepach oferowanych jest wiele marek umywalek. Producenci prześcigają się w materiałach, z których są tworzone, a także w formie jaką przyjmują. Przyjrzyjmy się kilku popularnym marką, których produkty znalazły się w 10 najpopularniejszych produktach porównywarki Skąpiec (dane z 27.12.2018).

Umywalka nablatowa Massi

O marce Massi

Markę Massi stworzyła polska firma rodzinna, która zajmuje się od wielu lat tworzeniem ceramiki łazienkowej. Dzisiaj ta marka dostępna jest w wielu salonach, z którymi współpracuje.

Dostępne modele umywalek Massi

Massi ma szeroką gamę umywalek nablatowych. Cechą marki są zmiany i nadążanie z trendami, dlatego cechuje ją nowoczesne wzornictwo, które jednocześnie odwołuje się do tradycji. W sklepach odnajdziemy umywalki nablatowe Massi o owalnym kształcie. Niezwykle popularnym jest model Oval Easy Clean MSU-5060B. Jest to nieco wyższa umywalka. Popularna i wysoko oceniana jest także Massi Top, nieco niższa o nietypowym kształcie. Oprócz owalnych i okrągłych są również te kwadratowe i prostokątne.

Ceny umywalek nablatowych Massi

Ceny najtańszych modeli umywalek Massi wahają się w granicach 270-280 złotych, więc cena nie jest wysoka jak na tę jakość wykonania i nowoczesne wzornictwo.

Umywalka nablatowa Rea

O marce

Marka Rea w Polsce pojawiła się już na początku lat 90 ubiegłego wieku. Przez ponad 20 lat zyskała grono stałych odbiorców hurtowników i detalistów, którzy chętnie wybierają tę markę ze względu na jej popularność wśród samych finalnych nabywców.

Modele umywalek Rea

Rea oprócz umywalek tradycyjnych okrągłych owalnych, kwadratowych i na planie prostokąta, pochwalić się może również innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak srebrna umywalka (tylko z zewnątrz – model Melania Silver), a także umywalką o nietypowym kształcie sześciokąta. Również kolory są niezwykłe, czarne, złote, granatowe, szklane, a nawet matowe.

Ceny umywalek Rea

Rea w swoim asortymencie posiada produkty w atrakcyjnych cenach, które zaczynają się już od niewiele ponad 100 złotych.

Next Post

Jak napisać dobre CV - 5 porad

pon. sty 7 , 2019
CV, czyli Curriculum Vitae to nic innego jak życiorys, ale również nasza niejako wizytówka. Dlaczego wizytówka? Ponieważ podczas aplikowania na dane stanowisko nasz być może przyszły pracodawca na samym początku zapoznaje się z naszym CV. Jeśli jest ono niechlujne bądź nie spełniamy odpowiednich kryteriów na dane stanowisko – możemy nawet […]

Może też Cię zainteresować