Szkolenia online dla biznesu – co warto wybrać?

Szkolenia online mogą być równie efektywne co ich stacjonarne odpowiedniki. Dodatkowym plusem takich zajęć jest oszczędność czasu związana z dojazdami. Jakie szkolenia online dla biznesu warto wybierać, aby były skuteczne i przyniosły korzyści naszej firmie?

Szkolenia online w formie warsztatowej

Decydując się na zakup szkolenia online zależy nam na tym, aby przyniosło naszej firmie wymierne korzyści. Chcemy aby pracownicy, którzy wezmą w nim udział zdobyli konkretne umiejętności i kompetencje. Aby tak się stało, warto zdecydować się na wybór szkolenia online dla biznesu w formie warsztatowej. Przykładem takich zajęć są te prowadzone z wykorzystaniem formuły Live Training.

Szkolenia online dla biznesu z wykorzystaniem formuły Live Training

Szkolenia Live Training to zajęcia, które są maksymalnie zbliżone do zajęć stacjonarnych. Stawiają na doskonalenie praktycznych kompetencji, które mogą zostać szybko wykorzystane w pracy zawodowej. Uczestnicy korzystają z nowoczesnych technologii. Podczas szkolenia pracują w wirtualnych pokojach, gdzie rozwiązują różne praktyczne zadania, odgrywają scenki, prowadzą dyskusje. Podczas zajęć pracują na udostępnianych im wirtualnych dokumentach. Mają stały kontakt z trenerem, który udziela informacji zwrotnej na temat ich pracy, sposobu wykonania zadania, tego co można poprawić w swoich działaniach. Z szczegółowymi informacjami możesz zapoznać się na stronie https://berndson.pl/szkolenia-online.

A może webinar?

Sporo osób zastanawia się czy wybór szkolenia webinarowego będzie dobrym pomysłem. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na uczestnictwo w szkoleniu online w formie warsztatowej. Webinary to wirtualne wykłady, które stawiają jedynie na rozwój wiedzy. Bardzo często wiążą się z nużącą dla uczestników formą przekazywania materiału, która powoduje, że niewiele wynosimy z szkolenia. Jeśli decydujemy się na wybór szkolenia webinarowego, warto wcześniej sprawdzić firmę, która je organizuje. Warto również połączyć je z innym szkoleniem, które odbędzie się w formie warsztatowej i zdecydowanie mocniej zaangażuje uczestników.

Next Post

Kawa w kapsułkach. Co warto wiedzieć o kawie w kapsułkach?

pon. cze 7 , 2021
Kawa to napój, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie udanego poranka i reszty dnia. Codziennie wypijamy przynajmniej jedną filiżankę kawy. Mocne espresso stawia na nogi i daje energię do pracy, cappuccino jest idealne do śniadania, a latte urozmaici spotkania z przyjaciółmi na mieście lub w domu. Ostatnio coraz […]

Może też Cię zainteresować