Szafki ubraniowe spełniające wymogi BHP. Sprawdź jak powinno wyglądać prawidłowe wyposażenie szatni

Każda firma posiadająca dodatkowe pomieszczenia dla pracowników w formie szatni powinna zadbać o bezpieczeństwo szafek. Pracownik powinien wiedzieć, że dokumenty, papiery, a nawet zawartość portfela nie będzie wystawiana na zagrożenie w momencie schowania wszystkich tych rzeczy do szafki ubraniowej w szatni. Zamykanie na klucz bardzo często nie jest wystarczającym argumentem, a nam zależy również na dodatkowych zabezpieczeniach, które sprawią, że będziemy w spokoju oddać się pracy. Nowoczesne wyposażenie szatni pracowniczych powinno charakteryzować się przede wszystkim bezpieczeństwem zawartości szafek. Dowiedz się więcej o przykładowych szafkach ubraniowych i skrytkowych.

szafka ubraniowaSzatniowe szafki ubraniowe dla pracowników

W przypadku szafek do szatni w firmie, pracodawca powinien stawiać na solidność. Wytrzymałe i odporne na różne uszkodzenia zewnętrzne szafki z pewnością będą strzałem w dziesiątkę. Solidność wykonania, funkcjonalność oraz innowacyjność względem bezpieczeństwa. Te trzy aspekty powinny być dla nas najważniejsze, kiedy przyjdzie nam dobrać ten asortyment do wyposażenia nowego biura czy firmy. Na czym zatem polega spełnienie wymogów bezpieczeństwa? Przede wszystkim chodzi o zastosowanie nowych sposobów antywłamaniowych oraz ryglowania w jednym lub w trzech miejscach. Cechą charakterystyczną bezpiecznych szafek ubraniowych są dodatkowe systemy na klucze oraz wykorzystanie zamków patentowych. Dzięki temu ograniczamy możliwość potencjalnych kradzieży. Pamiętajmy, że dbamy tutaj o bezpieczeństwo zawartości dla naszych pracowników, także wszystkie szafki na ubrania, czy dokumenty powinny stanowić ochronę dla przedmiotów należących do użytkownika szafki.

MetLine – profesjonalne szafy na ubrania dla pracowników firm

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem profesjonalnego wyposażenia do szatni to trafiłeś we właściwe miejsce. Firma MetLine to grupa fachowców zajmująca się sprzedażą wyposażenia dla szatni biurowych, pracowniczych, a nawet szkolnych. Szafki ubraniowe znajdujące się w ofercie sklepu są produkowane na wymiar, aby dostosować ich format do wnętrza pomieszczeń. Skontaktuj się z naszym biurem, a my przygotujemy dla Ciebie projekt szafki na ubrania dla Twojej firmy. Na https://metline.com.pl/sklep/?szafy-ubraniowe,37 znajdziesz wszystkie potrzebne informacje oraz modele szaf w różnych konfiguracjach.

Next Post

Czy prostokątny kanał wentylacyjny jest lepszy od okrągłego?

śr. kwi 22 , 2020
Stało się. Budowa systemu wentylacji dobiega końca. Wchodzisz do budynku, patrzysz na różnego rodzaju kształtki wentylacyjne i kanały zastanawiając się, czy one właściwie musiały być prostokątne? Dlaczego nie wykorzystać okrągłych kanałów? Które są lepsze? Wszystko rozbija się o koszty produkcji. Aby stworzyć dobrej jakości kanał prostokątny potrzeba więcej czasu niż […]
Kształtka prostokątna

Może też Cię zainteresować