Ścianki tekstylne – co warto o nich wiedzieć?


Takie ścianki to nic innego jak ścianki reklamowe wykonane z materiałów. To idealne rozwiązanie, gdy chcemy odpowiednio zaprezentować i wypromować swoją firmę oraz oferowane usługi czy produkty. Najlepiej zdecydować się na ścianki tekstylne, które są wykonane z najwyższej jakości profili aluminiowych – takich, jakie można zakupić u najlepszych producentów i dystrybutorów. Co ciekawe, nie musisz kupować od razu gotowego produktu – przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją bądź sprzedażą gadżetów reklamowych może wykonać indywidualny projekt specjalnie dla Ciebie. Ścianki tekstylne mogą mieć różne rozmiary i kształty, reklama zamieszczone na nich może zostać ustawiona w pionie bądź poziomie. Ponadto można postawić na kilka technologicznych nowości, jakimi są na przykład kolorowe światełka LED, które mogą oświetlać i otaczać reklamę niczym ramka. Takie gadżety to jedne z najpopularniejszych i najbardziej znanych reklamowych systemów wystawienniczych.

Konstrukcja

Ścianki tekstylne wytwarza się z systemów wystawienniczych. Ich konstrukcja jest dzięki temu bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała, stabilna, bardzo łatwa w transporcie i przechowywaniu, ekonomiczna. Profile aluminiowe pozwalają także na szybki i łatwy montaż Sama reklama zaś jest wykonane z elastycznej tkaniny, dzięki czemu można ją dopasować do różnych konstrukcji, zdejmować i zmieniać w razie ochoty i potrzeby, a przy tym równocześnie nie niszczyć zamieszczonej na niej grafiki. Reklamę można także prać w pralce, następnie złożyć i schować.

Zalety 

Tego rodzaju gadżety reklamowe zapewniają idealną prezentację – kolorowe, widoczne i zrozumiałe grafiki sprawiają, że przyszli klienci mają ochotę ją przeczytać, a następnie wielu z nich chce również zapoznać się z oferowanymi usługami czy artykułami. Innymi zaletami ścianek tekstylnych jest to, że mimo iż w ich przypadku format reklamy jest dość duży, same nie zajmują dużo miejsca, można je także przesuwać i dowolnie ustawiać.  

Zastosowanie

Promocyjne ścianki tekstylne stosuje się na wystawach, targach, konferencjach, szkoleniach, pokazać i wielu innych wydarzeniach, na których można zaprezentować swoją firmę oraz oferowane przez siebie usługi i artykuły. To także gadżet, który często pojawia się przed wejściem do firmy, restauracji, kawiarni czy innych punktach sprzedaży. Wysokiej jakości ścianki możesz zakupić na https://www.foga.pl/scianki-tekstylne

Next Post

Motoreduktory w przemyśle

czw. lip 4 , 2019
Motoreduktory to urządzenia, które występują zazwyczaj w różnych branżach przemysłu – współpracują ściśle z wieloma typami maszyn. Dzięki nim linie produkcyjne działają właśnie tak, jak powinny. Można się z nimi spotkać przede wszystkim w profesjonalnych zakładach produkcyjnych. Motoreduktory To nic innego jak maszyna napędowa. Składa się z napędu elektrycznego połączonego […]
Maszyna w fabryce

Może też Cię zainteresować