Nowa rzeczywistość w branży szkoleniowej. Wszyscy przechodzimy na tryb online

W 2020 roku każda z firm została postawiona w sytuacji kryzysowej, a to jak sobie z nią poradziła świadczy o jej profesjonalizmie i możliwości dostosowania się do każdej okoliczności. Zarówno pracodawcy, jak i ich pracownicy stanęli w obliczu nowego wyzwania – pracy zdalnej. Dla niektórych firm była ona nie lada wyzwaniem, a inne poradziły sobie z nim świetnie i chętnie będą kontynuować taką formę pracy w przyszłości. Dzięki tej sytuacji wiele osób przekonało się, że są w stanie wykonywać swoje obowiązki w pełni zdalnie, w zaciszu własnego domu. Często także rosła produktywność u pracowników, dla których praca w domu okazała się świetnym rozwiązaniem. Przez tą kryzysową sytuację na całym świecie, zdobyliśmy cenne doświadczenie w pracy online, oraz opanowaliśmy nowe narzędzia, z których z pewnością będziemy korzystali znacznie dłużej.

Czym tryb online jest dla ciebie?

Jeśli chciałbyś pracować w domu, oszczędzając swój cenny czas oraz pieniądze na dojazd do miejsca pracy, oraz ustalać sobie własny tryb dnia, poprzez elastyczny grafik – to praca online jest dla ciebie! Jeżeli zawodowo zajmujesz się prowadzeniem kursów i nie wyobrażasz sobie jak może wyglądać prowadzenie szkoleń online, to z pewnością z pomocą przyjdą ci instruktaże, w których dowiesz się wszystkiego krok po kroku.

szkolenia online

Najważniejsze informacje o zdalnych szkoleniach internetowych

Prowadzenie szkoleń online nie jest tak trudne, jak może się wydawać. Wystarczy ci komputer i dostęp do Internetu. Pierwszym krokiem jest zdecydowanie się na formę, w której zamierzasz przeprowadzić zajęcia. Dla początkujących dobrym rozwiązaniem będzie newsletter, do którego zapisują się zainteresowani uczestnicy. Dzięki temu zyskasz stałą grupę klientów, oraz zmierzysz zainteresowanie twoją usługą. Materiały możesz udostępniać w formie PDF lub wideo, w zależności od treści jakie chcesz przekazać. Możesz także skorzystać z bardzo popularnej formy – czyli webinaru. Pamiętaj, że do tego potrzebujesz kamery, bądź mikrofonu, ponieważ treści będziesz przekazywać za pomocą transmisji na żywo. Zapisy na webinar możesz prowadzić także w formie newslettera. Prowadzenie szkoleń online może znacznie ułatwić twoją pracę oraz zwiększyć zyski, ponieważ gotowy materiał możesz udostępniać wielokrotnie użytkownikom, bez względu na miejsce w którym się znajdują. Więcej informacji znajdziemy pod adresem – https://www.moderator-online.edu.pl/akademia.

Next Post

Kocie drapaki na kanapę - jak utrzymać meble tapicerowane w dobrym stanie?

wt. sie 11 , 2020
Nie od dziś wiadomo, że ulubioną czynnością kotów jest ostrzenie swoich pazurków. Niestety czasami robią to w nieodpowiednich miejscach. Mogą to być na przykład tapicerowane meble. Na szczęście na rynku są już dostępne produkty, które pozwalają zabezpieczyć kanapę czy sofę. Jednocześnie kotom dają możliwość beztroskiego drapania w ich ulubionych miejscach. […]

Może też Cię zainteresować