Najlepsze silniki elektryczne (marzec 2020)

Czasy silników spalinowych powoli odchodzą do lamusa. Nic dziwnego – silniki te kopcą i nie nadają się do użycia w warunkach słabej wentylacji ze względu na możliwość zatrucia. Silniki elektryczne są dużo bardziej ekologiczne, dlatego tak

chętnie są wykorzystywane w przemyśle. W tym miesiącu wybieramy najlepsze z najlepszych silniki dla przemysłu i nie tylko. Najpierw dawka wiedzy.

Przegląd silników elektrycznych

Siemens to niemiecki koncern energetyczny i elektrotechniczny. W zamierzchłych czasach popularne były również ich telefony komórkowe, takie z klawiaturą. Teraz są jednak jednym z największych producentów silników elektrycznych. Czym wyróżniają się

Silnik ac motoren
Silnik ac motoren

silniki Siemensa? Przede wszystkim wykonaniem łapowym i kołnierzowym oraz doskonałą klasą izolacji – F. Silniki te można zasilać bezpośrednio z sieci elektrycznej lub przemienników do wyboru. Zasadniczo stopień ochrony IP to 55, czyli silnik taki jest odporny na pył i dostęp do części niebezpiecznych z wykorzystaniem drut. Jednak na specjalne życzenie klienta klasę wodoszczelności można zwiększyć nawet do IP 56. Silnik taki będzie odporny na strugi wody lane z dowolnej strony.

STM Polska również robi dobre silniki o wysokiej sprawności, które można wykorzystywać w różnych temperaturach (od -20°C do +40°C). Czyli zimy i upalne late nie są im straszne. Dodatkową zaletą jest to, że można zasilać je z trzech faz. Wyróżniają się cichą pracą przy niskim poziomie drgań. To naprawdę dobry wybór dla osób, które szukają wysokiej jakości w akceptowalnej cenie.

Absolutnym hitem (PREMIUM) są silniki AC-Motoren. Silniki tego niemieckiego producenta nadają się do wykorzystania w kompresorach, niszczarkach czy agregatach hydraulicznych. Są chętnie wybierane ze względu na posiadanie przez producenta certyfikatów ISO 9001. STM Polska jest oficjalnym dystrybutorem tych silników. Ze względu na łatwą dostępność tych silników w Plsce, lista rankingowa będzie będzie bardzo prosta do ułożenia. Mianowicie, silnikiem miesiąca zostaje… AC-Motoren 🙂 Nigdy nie było z nim żadnych problemów, chodzi jak marzenie.

Oczywiście pozostałe silniki też są godne uwagi – zawsze należy porównać ceny poszczególnych produktów w danym momencie i wtedy dokonać wybou.

Jeśli jesteś zainteresowany silnikami AC-Motoren, sprawdź ofertę http://www.stmpolska.pl

Next Post

Wyposażenie sklepu spożywczego — co jest niezbędne?

śr. mar 11 , 2020
Co prawda coraz więcej osób zamawia produkty przez Internet, ale żywność to nadal towar, który klienci wolą kupować w sklepach stacjonarnych. Doskonale zdają sobie z tego projektanci przestrzeni sklepowych, którzy przywiązują ogromną uwagę, by stworzyć funkcjonalny i przyjazny dla klienta sklep. Jakie wyposażenie sklepu jest niezbędne? W jaki sposób zaaranżować […]
wyposażenie sklepów

Może też Cię zainteresować