Na co zwrócić uwagę wybierając smartwatcha?

Smartwatch to bardzo popularny gadżet, który zastąpił tradycyjny zegarek. Zamiast tarczy ze wskazówkami, nowoczesny zegarek wyposażony jest w wyświetlacz, który ją imituje. Oprócz standardowej funkcji: godziny i daty, może pokazywać o wiele więcej informacji.

W co wyposażony jest smartwatch?

Dzięki inteligentnemu zegarkowi możesz otrzymywać powiadomienia ze swojego smartfona np. informacje o smsach, połączeniach przychodzących czy e-mailach. Smartwatch umożliwia również kontrolę dziennej aktywności fizycznej, przebyty dystans. Na co zwrócić uwagę przed zakupem? Istotną kwestią jest oczywiście sam wyświetlacz. Wpływa on nie tylko na wygląd zegarka, ale także na komfortowe użytkowanie czy czas pracy po jednym naładowaniu. Większość smartwatchy dostępnych na rynku posiada dotykowy ekran. Bardzo ważny jest również kształt wyświetlacza. Możemy spotkać wersje okrągłe, prostokątne czy w kształcie kwadratu. Najpopularniejsze smartwatche na rynku, wyposażone są w wyświetlacz o przekątnej 1,2-1,5 cala. Warto zaznaczyć, że im większy ekran, tym szybciej rozładuje nam się bateria. Istotną kwestią jest również rodzaj opaski. Najczęściej możemy spotkać zegarki z silikonowym paskiem lub opcje na bransolecie. Dla aktywnych, silikonowy smartwatch będzie lepszym rozwiązaniem. Jeżeli zależy Ci na eleganckim, casualowym rozwiązaniem wybierz te na bransolecie lub skórzanym pasku. Standardowy smartwatch wyposażony jest w takie funkcje jak: odbieranie połączeń, powiadomienia, wiadomości sms oraz e-mail, kalendarz, pomiar tętna, liczbę kroków, przebyty dystans itp.

Szukasz sprawdzonego smartwatcha? Wybierz model z oferty Exonone: https://exonone.pl.

Next Post

Jak wybrać oświetlenie do biura w domu?

pt. wrz 10 , 2021
Oświetlenie to bardzo ważna kwestia w naszym domu – to właśnie od niego w dużej mierze zależy nasze samopoczucie oraz zmęczenie oczu. Jak więc wybrać oświetlenie w naszym domowym biurze, aby było ono jak najlepsze? Czy lampy LED do biura to dobry pomysł? Postaramy się przybliżyć temat. Zapraszamy do lektury […]
lampy led do biura

Może też Cię zainteresować