Na co zwrócić uwagę kupując namiot ekspresowy

<p align=”left”>Zakup namiotu ekspresowego dla swojego biznesu to ważna decyzja. Na rynku bowiem istnieje wielu producentów oraz wiele technik wykonywania takich namiotów. Na co najbardziej należy zwrócić uwagę przed zakupem takiego namiotu? Przeczytajcie koniecznie.

Stelaż namiotu ekspresowego

Stelaż jest szkieletem całego namiotu to na nim jest naciągany materiał. Co za tym idzie stelaż taki powinien być wykonany z bardzo trwałego materiału, odpornego na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Złej jakości stelaż może szybko rdzewieć, zwłaszcza jeżeli okoliczności przechowywania również nie będą korzystne, np. nie wysuszymy stelaża przed schowaniem. W przypadku stelaża dobrze również jeżeli materiał wykonania jest na tyle ciężki, żeby zapewniał namiotowi stabilność oraz na tyle lekki, żeby nie sprawiał kłopotu z przewożeniem i rozkładaniem.

Tkanina

Jest najważniejszym elementem namiotu ekspresowego. Należy zwrócić uwagę na to czy jest wodoodporna czy też nie. Warto też poświęcić chwile na czytanie o jej wytrzymałości. Warto wybrać dobrej jakości materiał poliestrowy o wysokiej gramaturze, zapewniający wodoodporność i trwałość, ale też elegancję, której raczej nie zapewni folia.

Producent namiotu

Wart przyjrzeć się również producentowi. Jakimi opiniami się szczyci, co sądzą użytkownicy namiotów, po latach po zakupie.

Dostępne warianty

Dobrze jeżeli producent oferuje kilka wariantów chociażby ścianek, pozwoli to na dostosowanie namiotu do własnych potrzeb. Dla butiku z odzieżą sprawdzą się trzy ścianki pełne, ale w przypadku stoisk na targach książki może będzie dobrze zastosować tez pół-ściankę, która odgrodzi wnętrze namiotu od części zewnętrznej.

Technika zadruku tkaniny na namiocie ekspresowym

Warto sprawdzić również dostępne techniki zadruku. Polecane jest szczególnie sublimacja, pozwalająca uzyskać nasycone barwy, ale też sprawiająca, ze kolory nie blakną pod wpływem długiej ekspozycji na słońce. Oprócz sublimacji dostępne są często naddruk cyfrowy i sitodruk, ale sitodruk stosowany jest tylko na folii.

Jeżeli interesują państwa namioty ekspresowe i chcielibyście dowiedzieć się o nich więcej Vitabri zaprasza http://www.vitabri.pl/

Next Post

Akcesoria dla każdego fotografa

pt. sty 25 , 2019
Kupując bardziej profesjonalne aparaty fotograficzne, takie jak lustrzanki czy bezlusterkowce, musisz być przygotowany na wiele dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz wykonywać dobre i, przede wszystkim, piękne zdjęcia, musisz postawić także na niezbędne w tym celu akcesoria i dodatki.
Obiektyw

Może też Cię zainteresować