Metkownice – szybki opis sklepowych towarów

Narzędziem sprzedaży jest cena, dlatego w sklepach stacjonarnych musi być nie tylko atrakcyjna, ale i widoczna dla klienta. Branża spożywcza wymaga także czytelnego obrazowania dat przydatności produktów. Wszystkie informacje mogą być w automatyczny sposób opisane na towarach w sposób szybki i zautomatyzowany, a dbają o to metkownice.

Szybka metka

Proste w obsłudze urządzenia, jakimi są metkownice, w znaczący sposób ułatwiają pracę obsługi sklepu. Każdy towar może być oznaczony indywidualnie zaprogramowaną naklejką, dzięki systemom kodującym wydruk na taśmach. Najbardziej popularnymi sprzętami są metkownice jednorzędowe, chociaż do bardziej skomplikowanych zadań przydadzą się mechanizmy dwurzędowe, umożliwiające wydruk cyfr, ale także znaków specjalnych.

Każdy towar opisany

Urządzenia do metkowania towarów znajdują swoje zastosowanie w niewielkich marketach lub lokalnych sklepach, gdzie mała ilość towaru jest często skumulowana na niewielkiej powierzchni i może dochodzić do mieszania się różnych kategorii produktów. Aby zachować estetykę, oraz czytelność, warto opisywać każdy towar oddzielnie. To sprzyja łatwej obsłudze klienta oraz jego zadowoleniu.

Popularyzacja sprzętów nowej generacji

Coraz więcej sklepów decyduje się na inwestycję w metkownice lub kolektory danych, które są przede wszystkich urządzeniami mobilnymi. Sprzedawca, trzymając w ręku nowoczesne narzędzie, może poruszać się z nim po całej powierzchni sklepu, nie będąc ograniczonym kablami lub zasięgiem działania. Zakup podstawowych urządzeń wielofunkcyjnych nie jest dużym kosztem, a może znacząco wpłynąć na jakość pracy w obsłudze klienta, a także samym zarządzaniu sklepem. Niegdyś elektroniczny sprzęt nowej generacji był zarezerwowany dla przedstawicieli handlowych dużych korporacji, a dziś ich użyteczność jest wykorzystywana przez drobnych reprezentantów wielu sklepowych branż.

Więcej na temat metkownic przeczytać można na stronie dystrybutora https://www.torell.pl/produkty/2/0/0/0/metkownice

 

Next Post

Jak poprawnie czyścić kamień dekoracyjny w domu?

wt. lis 12 , 2019
Granit, marmur, klinkier, lastriko i piaskowiec to aktualnie najpopularniejsze kamienie dekoracyjne jakie możemy spotkać w wielu domach. Stosowanie ich jest uzasadnione przede wszystkim przez wysoki poziom wytrzymałości na różne czynniki. Nie zmienia to faktu, że wyżej wymienione kamienie naturalne również ulegają plamom i innym zanieczyszczeniom. Warto jest wiedzieć jak skutecznie […]
usuwanie plam z kamienia naturalnego

Może też Cię zainteresować