Mandolina kuchenna do krojenia warzyw – idealne narzędzie do przygotowywania potraw!

Kuchnia rządzi się swoimi prawami. Aktualnie sam nóż może nie być dla nas wystarczający. Krojenie warzyw może odbywać się także za pomocą takich akcesoriów, dzięki którym zaoszczędzimy nasz cenny czas, a sam proces przygotowania będzie znacznie krótszy. Mandolina do krojenia warzyw i owoców może okazać się idealnym uzupełnieniem do Twojej kuchni. Sprawdź dlaczego.

Zawsze problematyczna cebula…

Pewnie niejednokrotnie zdarzyło Ci się obierać, a następnie kroić cebulę nożem. Łzy płynęły niczym wodospad. To prawdopodobnie jedno z najmniej ulubionych warzyw jeżeli chodzi o kwestie przygotowania. Nie ma się co dziwić. Za pomocą szatkownicy nasze oczy nie będą narażone na aż tak długi kontakt z cebulą. W ten sposób będziemy mogli zaoszczędzić sobie niepotrzebne łzy.

Krojenie sałatek

Przy krojeniu sałatek zwykłym nożem dochodzi nie tylko do marnowania naszego czasu. Ciężko jest pokroić w kostkę warzywa czy owoce w taki sam sposób. Z reguły nasze sałatki są bardzo nierównomierne. Mandolina kuchenna może okazać się tutaj niezbędnym narzędziem. Przygotowanie sałatki nie zajmie nam więcej niż 5 minut! Równo pokrojone w kosteczkę kawałki to z pewnością zjawisko, które jest nie do wykonania za pomocą noża.

pokrojone warzywa

Kto nie lubi frytek?

Przygotowanie ziemniaków na frytki jest z reguły bardzo czasochłonne. Nie ma prostszego sposobu niż skorzystanie z szatkownicy do krojenia warzyw. Równo pokrojone ziemniaki w słupki przyczynią się do naszego zadowolenia. Ziemniaki możemy także podsmażać w formie talarków. Wielofunkcyjność szatkownicy pozwala nam nieograniczona liczbę pomysłów, które możemy codziennie wdrażać do naszej kuchni.

V Hebel – szatkownica dla prawdziwych miłośników gotowania

Akcesoria kuchenne mogą nam znacznie pomóc w gotowaniu. Ich głównym celem jest precyzyjne przygotowanie dań jak i oszczędność naszego czasu. Nie ma co ukrywać, że praca w kuchni jest wymagająca, dlatego należy sobie ją ułatwiać na tyle ile to jest możliwe. Szatkownica kuchenna od V Hebel to urządzenie, które może się przydać każdemu. Mandolina do krojenia warzyw wyposażona jest w ostrza o różnej grubości. Sklep Borner Polska https://borner.pl oferuje pełne zestawy szatkownic wraz z dodatkowymi akcesoriami.

Next Post

Ile zarabia trener biznesu?

pt. cze 7 , 2019
Trenerzy biznesu to całkiem świeża branża, która z roku na rok zyskuje na popularności wśród kolejnych świeżo upieczonych adeptów. Trener biznesu jest odpowiedzialny przede wszystkim za przeprowadzanie szkoleń biznesowych dla grup osób z różnego rodzaju przedsiębiorstw, ale także indywidualnie. Zawód ten staje się coraz bardziej popularny. Dlaczego tak się dzieję? […]
biznes

Może też Cię zainteresować