Ile zarabia trener biznesu?

Trenerzy biznesu to całkiem świeża branża, która z roku na rok zyskuje na popularności wśród kolejnych świeżo upieczonych adeptów. Trener biznesu jest odpowiedzialny przede wszystkim za przeprowadzanie szkoleń biznesowych dla grup osób z różnego rodzaju przedsiębiorstw, ale także indywidualnie. Zawód ten staje się coraz bardziej popularny. Dlaczego tak się dzieję? Przyjrzeliśmy się średnim zarobkom zawodowego trenera biznesu!

Płatność za grupę?

Każde spotkanie z trenerem biznesowym w formie szkoleniowej jest z góry opłacane przez wszystkich kursantów biorących udział w szkoleniu. Jeden dzień zamkniętego kursu waha się pomiędzy 1000, a 3000 zł zarobku. Kwoty te oczywiście mogą być nawet wyższe w zależności od liczby osób biorących udział w szkoleniu czy rodzaju szkolenia. Przykładowo, kursy prowadzone w innym języku niż polskim mogą być nawet kilkukrotnie droższe.

grupa biznesowa

Freelancer, a ośrodek szkoleniowy?

Stanowczą przewagę w zarobkach posiadają profesjonalne ośrodki szkoleniowe. Freelancerzy nie są w stanie zarabiać takich pieniędzy. W tym przypadku, dolny pułap zarobków u trenerów z ośrodków szkoleniowych będzie wynosić minimum 2000 zł za dzień pracy. Na to nachodzi oczywiście kurs, który trwa z reguły 6-8 godzin. Jednak nie jest to tak oczywiste, ponieważ trener musi się także do danego szkolenia przygotować, więc dla samego zainteresowanego ten czas pracy będzie wynosił około 12 godzin. Sprzedawanie z kolei programów szkoleniowych na licencjach zagranicznych to cena w wysokości 8000 zł za dzień. Należy jednak pamiętać, że cała ta kwota nie trafia bezpośrednio na konto trenera, ponieważ pracuje on pod banderą konkretnego ośrodka szkoleniowego. Koniec końców możemy stwierdzić, że freelancerzy zarabiają bardzo podobnie.

Szkoła trenerów biznesu w Warszawie

Moderator to miejsce, w którym jesteś w stanie opanować wszelkie potrzebne Ci informacje do przeprowadzania profesjonalnych szkoleń w zakresie biznesu dla firm. Stawiamy głównie na otwartą komunikację. Na stronie https://moderator.edu.pl/ możesz zapisać się na konkretne kursy podane w ofercie. Szkoła trenerów biznesu mieszcząca się w Warszawie i Wrocławiu to miejsce, które jest w pełni zaangażowane w pracę z innymi.

Next Post

Zastosowanie złączy przemysłowych okrągłych

pon. cze 10 , 2019
Złącza przemysłowe okrągłe, ze względu na swoją budowę oraz funkcjonalność, stosowane są coraz częściej w różnych gałęziach przemysłu do łączenia ze sobą obwodów w bezpieczny i skuteczny sposób. Głównym zadaniem złączy jest przenoszenie dużych obciążeń prądowych, zatem wymagania stawiane ich jakości są wysokie. Jakie jest zastosowanie złączy okrągłych i jakie […]

Może też Cię zainteresować