Jaki narożnik dobrze sprawdzi się w małym salonie?

Obecnie w sklepach meblowych znajdziemy wiele modeli narożników. Niejednej osobie od nadmiaru propozycji zakręci się w głowie. Podjęcie ostatecznej decyzji może okazać się nie lada problemem. Na jaki narożnik zdecydować się, jeśli posiadamy mały salon?

Narożnik w kształcie litery L

Narożnik w kształcie litery L to idealna propozycja do małych salonów. W zależności od naszych preferencji możemy go ustawić w kącie lub na środku pomieszczenia tworząc strefy (dobra propozycja w przypadku otwartych powierzchni). W sklepach znajdziemy narożniki skórzane i tapicerowane. W małych salonach ten typ mebla sprawdzi się najlepiej. Do niewielkich pomieszczeń nie poleca się narożników w kształcie litery U. Zajmują zbyt dużo miejsca i mogą przytłoczyć swoimi rozmiarami niewielki salon.

Rozkładane narożniki

W małych mieszkaniach należy wykorzystywać sprytne rozwiązania. Do takich z całą pewnością zalicza się zakup rozkładanego narożnika. W dzień złożony mebel zajmuje mniej miejsca. Możemy więc korzystać z większej powierzchni salonu. W nocy, po rozłożeniu, możemy się na nim wygodnie wyspać. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest zakup rozkładanego narożnika z pojemnikiem na pościel. Znajdziemy się w nim sporo miejsca na przechowywanie różnych rzeczy, które z pewnością nam się przyda. Ciekawe propozycje narożników znajdziesz na stronie https://meblegorecki.com/kategoria-produktu/narozniki.

Narożnik posiadający nóżki

Posiadacze małych salonów mogą rozważyć zakup narożnika na nóżkach. Mebel wygląda na lekki, co świetnie sprawdza się na małych powierzchniach. Narożnik powinien też być raczej w jasnych kolorach. Na tapicerce należy unikać drobnych wzorów, które mogą wyglądać mało atrakcyjnie w niewielkich pomieszczeniach.

Wykorzystuj dodatki

Nasz mebel może podlegać nieustannym metamorfozom dzięki wykorzystaniu dodatków. Przydadzą się poduszki i narzuty. Co jakiś czas możemy dzięki nim zmieniać wygląd salonu. Warto korzystać z takiego rozwiązania.

 

Next Post

Wynajem samochodu sportowego. Jakie auto wybrać?

śr. lut 10 , 2021
Planujesz wesele, potrzebujesz samochodu do zwiedzania czy chcesz zorganizować niezapomniany wypad weekendowy? Niezależnie od tego w jakim celu chcesz wynająć samochód, zastanawiasz się w pierwszej kolejności nad jego modelem. Który wybrać?
wynajem samochodu

Może też Cię zainteresować