Sprzedaż domu w 3 krokach

Sprzedaż nieruchomości nie należy do łatwych, zwłaszcza jeśli zależy nam na szybkiej transakcji. Musimy mieć świadomość, że nie jesteśmy na rynku nieruchomości jedynymi  którzy chcą sprzedać dom, dlatego też powinniśmy pamiętać o kilku ważnych zasadach, które warto wdrożyć.

domy na sprzedaż

Dobrze przygotowania oferta

Grunt to dobrze przygotowana oferta, czyli taka która będzie bardzo szczegółowa i będzie zawierała wszystkie istotne informacje:

-jaki jest metraż domu
-z ilu pomieszczeń się składa
-jakie remonty dotychczas zostały wykonane
-jakie elementy wyposażenia zawiera nieruchomość
-co przynależy dodatkowo do nieruchomości (garaż, czy pomieszczenie gospodarcze)
-wskazanie elementów które wymagałyby remontu
-jakie system ogrzewania znajduje się w domu
-w jakiej lokalizacji się znajduje

Oprócz treści oferty musimy duży nacisk położyć na zdjęcia. Powinny być czytelne uwzględniać najważniejsze elementy domu w wewnątrz jak i z zewnątrz.

dom na sprzedaż

Sprawdź gdzie wystawić?

Obecnie w internecie można znaleźć mnóstwo portali nieruchomości w których możliwe jest wystawienie swojej oferty. Najpierw prześledźmy te portale, które skupiają dużą rzesze potencjalnych nabywców. Zwróćmy uwagę również na koszt wystawienia takiego ogłoszenia. Jeśli dobrze poszukamy możemy skorzystać z darmowych portali ogłoszeń nieruchomości gdzie znajdziemy domy na sprzedaż: www.gdchmura.pl to jeden z takich serwisów w których istnieje możliwość dodawania bezpłatnie ogłoszenia. Bardzo dobrze sprawdzają się również portale, które przedstawiają oferty nieruchomości z danej lokalizacji. Jeśli masz dom na sprzedaż, Kraków, bądź w innymi mieście dobrze jest dodać ogłoszenie na portalu który będzie zbierał oferty z Krakowa i lokalizacji. Zwiększamy tym samym szanse na szybszą sprzedaż domu.

Wsparcie biura nieruchomości

Chcąc wzmocnić swoją szansę na sprzedaż domu w dość szybkim czasie, warto pokusić się również o pomoc biura nieruchomości. Zwłaszcza jeśli zależy nam na szybkiej sprzedaży. Skorzystanie z biura nieruchomości to często dobra opcja dla zabieganych. Nie musimy przygotowywać oferty robić zdjęć i szukać portali na których wystawimy ofertę. Wszystko to zrobi za nas biuro nieruchomości.

Dowiedź się więcej TUTAJ

Next Post

Catering konferencyjny jak dobrze wybrać?

pon. lut 5 , 2018
W każdym większym czy mniejszym przedsiębiorstwie od czasu do czasu są organizowane szkolenia czy też konferencje. Całe przedsięwzięcie wymaga solidnego przygotowania od tego bowiem będzie zależał efekt końcowy. Jednym z istotniejszych elementów jest właśnie wybór cateringu. Ten z kolei musi uwzględniać kilka istotnych rzeczy.

Może też Cię zainteresować