Dekoracyjne tapety skandynawskie

Styl skandynawski od wielu lat króluje w polskich domach. Minimalizm i uniwersalność takich wnętrz sprawia, że sprawdza się on w wielu domach, niezależnie od metrażu. Białe, beżowe lub szare ściany stanowią idealną bazę dla kontrastowych dekoracji i wzorzystych tapet. Sprawdź jakie tapety najlepiej wybrać.

Skandynawskie tapety dekoracyjne

Wzorzyste tapety stanowią świetne dopełnienie dla jasnych ścian. Do najczęściej wybieranych motywów należą tapety zwierzęce. Często pojawiającym się wzorem są rysunki jelenia. Styl skandynawski bardzo często odwołuje się do naturalnych, leśnych klimatów. Jeleń symbolizuje zbliżenie człowieka z naturą, dlatego tapeta w ten deseń idealnie wpisuje się w skandynawskie aranżacje. Szare, betonowe dodatki, drewniane meble bardzo dobrze skomponują się ze wzorem jelenia. Motywy drzewa czy kolorowych ptaków świetnie sprawdzą się do pokoju dziecięcego. Pastelowe akcenty również urozmaicą stonowane ściany. Często wykorzystywanym wzorem są również motywy geometryczne. Symetryczne koła czy pastelowe trójkąty to dobre uzupełnienie białych lub szarych ścian. Liście klonu lub monstery również pojawiają się w skandynawskich wnętrzach. Botaniczne wzory to hit ostatnich lat, który działa kojąco i relaksująco. W ofercie sklepu Amazing Decor znajdziesz ciekawe wzory tapet skandynawskich, które nadają Twoim wnętrzom nietypowego charakteru: https://amazingdecor.pl/pl/menu/tapety-207.html. Znajdziesz tam również topowe tapety Ferm Living.

Next Post

Instrukcje bezpieczeństwa pożarowego - wymogi prawne

śr. lis 3 , 2021
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego to dokument, który zawiera najważniejsze informacje dotyczące budynku, jego działalności i czynników wpływających na bezpieczeństwo osób znajdujących się w nim. Instrukcje tworzone są przede wszystkim w oparciu o obowiązujące przepisy przeciwpożarowe.
bezpieczeństwo pożarowe

Może też Cię zainteresować