5 elementów, które warto mieć na stronie www

Kiedy klienci docierają do witryny, powinni natychmiast zrozumieć, kim jesteś i co robisz. Statystyki pokazują, że wiele firm internetowych traci klientów przez źle stworzoną stronę www. Relacje między klientem a firmą opierają się na zaufaniu.

strony www Katowice

Warto więc zadbać o to by witryna była przyjazna dla użytkownika. Jak to zrobić? Przy jej projektowaniu, tworzeniu warto zadbać o 5 ważnych elementów.

1. Część internatów zainteresowanych naszą ofertą być może będzie chciała skontaktować się z nami bezpośrednio. Powinniśmy zadbać o stworzenie na stronie działu „Kontakt” w którym zamieścimy najważniejsze informacje kontaktowe: adres telefon, e mail, regon (by dodać wiarygodności) a także godziny otwarcia. W dziale „Kontakt” warto zamieścić mapkę Google z zaznaczoną siedzibą firmy.

2. Na stronie głównej warto dodać najlepiej w formie slajdera zdjęcia reprezentujące naszą działalność. Na przykład jeśli sprzedajesz torty weselne, dobrze by na stronie głównej strony www pojawiło się zdjęcie jednego z Twoich ciast.

3. Strona www powinna być przyjazna dla użytkownika znaczy to, że musi mieć przejrzysty system nawigacyjny. Przyciski powinny być wyraźnie oznaczone słowami, które odpowiadają zawartości witryny i pomagają klientom szybko znaleźć to, czego szukają. Dlatego najlepiej powierzyć agencji stworzenie profesjonalnej witryny. Największym zainteresowaniem cieszą się strony www Katowice.

social-media
4. Projektując stronę internetową pamiętajmy o miejscach w których dodamy linki  społecznościowe. W tym przypadku dobrze jest użyć rozpoznawalne ikony z połączonymi kontami Facebook, Twitter, Pinterest lub LinkedIn.

5. Każdy potencjalny klient chce wiedzieć czym się zajmujesz i jakie oferujesz usługi. Dlatego dobrze, by na stronie powstała zakładka “O nas” ze zwięzła treścią na temat naszej działalności i tym czym może pochwalić się nasza firma, co nas wyróżnia na tle konkurencji.

 

Next Post

Wentylacja a zdrowie

wt. wrz 12 , 2017
Niewłaściwa wentylacja to nie tylko ryzyko zanieczyszczonego powietrza ale przede wszystkim zagrożenie dla zdrowia. Źle działająca wentylacja prowadzi do rozwoju bakterii, pleśni i grzybów. Ma również negatywny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie i wydajność pracy.
wentylacja

Może też Cię zainteresować