Wesele w plenerze – czy to dobry pomysł?

Wesela plenerowe stają się coraz bardziej popularne wśród przyszłych nowożeńców. Miejsce takiej imprezy nie jest ograniczone, ponieważ za odpowiednim upoważnieniem i zgodami możemy zorganizować takie wydarzenie prawie wszędzie tam gdzie jesteśmy w stanie dotrzeć. Wesela w otoczeniu natury jest szczególnie ciekawe dla osób, które uwielbiają przyrodę i marzą o takiej formie swojej imprezy. Drzewa, łąki, lasy, słońce i wiatr to sceneria, która może wywrzeć na wszystkich niemałe wrażenie. Co więcej koszty wesela w plenerze możemy znacznie obniżyć poprzez zorganizowanie wydarzenia na własnej posesji. Posiadając dostęp do kuchni i łazienek znacznie ograniczymy dodatkowe wydatki.

 

Wystarczająca przestrzeń do zabawy

Wynajem hali namiotowej powinien być dostosowany względem liczby gości do pojemności obiektu. Namiot powinien być znacznie obszerniejszy, niż to co aktualnie planujemy, ponieważ dodatkowa przestrzeń jest zawsze potrzebna. Miejsce nie powinno nas ograniczać. Należy pamiętać, że wesele to przede wszystkim zabawa, a więc powinno być zaplanowane miejsce na tańce oraz zespół muzyczny, który poprowadzi imprezę.

 

hala namiotowa

 

Kiedy możemy organizować wesela plenerowe?

Wesela organizowane w halach namiotowych najczęściej odbywają się latem. Jest to oczywiście uwarunkowane aurą panującą wówczas na zewnątrz. Letnie warunki pozwalają nam na bezpieczną organizację wesela. Niskie temperatury, chłód, a nawet mróz mogą nie sprzyjać imprezie, która ma charakter plenerowy, natomiast wiele par decyduje się na takie rozwiązania wiosną oraz jesienią. Nie jest to problematyczne, aczkolwiek cały klimat imprezy zatraca się. Hale namiotowe mogą być wyposażone w specjalny sprzęt ogrzewający pomieszczenie, a materiał z jakiego są wykonane z pewnością poradzi sobie z silnym wiatrem czy obfitymi opadami. Nie mamy zatem powodów do zmartwień.

 

 

Wynajem hali namiotowej

Organizacja wesel plenerowych cieszy się coraz większą popularnością. Głównym atutem takiego rozwiązania jest to, że nie jesteśmy podporządkowani do terminów od najemców sal, na które trzeba czekać nawet latami. Wynajem hali namiotowej to bardzo ciekawy sposób na zorganizowanie imprezy ślubnej, która zapadnie w pamięci gości i samych nowożeńców na bardzo długie lata.

Next Post

Mieszkania deweloperskie a mieszkanie kupione od osoby prywatnej

śr. gru 12 , 2018
Niemal każdy w swoim życiu staje przed zakupem nieruchomości, zastanawia się nad lokalizacją, kosztami a także czy chce nowe czy woli remontować. W tym artykule poruszona będzie kwestia różnic między mieszkaniami deweloperskimi a mieszkaniami od osób prywatnych z rynku wtórnego. Czym różnią się, co wybrać? Przeczytajcie koniecznie.

Może też Cię zainteresować