Stylowe fartuchy medyczne

Fartuchy medycznie nie muszą być nudne i zwyczajne, mogą być niezwykle stylowe i przyciągające uwagę. Mnogość wzorów i kolorów oferowanych przez producentów odzieży medycznych sprawia, że wybór jest ogromny. Jak w gąszczu propozycji znaleźć stylowy fartuch medyczny?

Odzież medyczna

Odzież medyczna przeznaczona jest dla personelu medycznego. Najczęściej szyje się ją z elanobawełny, gdyż ta zapewnia odpowiednią wentylację, a dzięki właściwością elany, nie gniecie się i jest bardzo wytrzymała.

Odzież medyczna wykorzystywana jest w szpitalach, przychodniach, klinikach, prywatnych gabinetach, ale też w domach opieki. Pozwala ona zapewnić odpowiednie standardy higieniczne i podobnie jak obuwie medyczne jest ona wymagana w każdej placówce, gdzie ma się kontakt z ciałem pacjenta.

Fartuchy medyczne – charakterystyka

Fartuchy medyczne jest to element odzieży ochronnej dla personelu medycznego. Zasadniczą funkcją fartuchów medycznych jest ochrona ciała pielęgniarki czy lekarza i pacjenta. Fartuszki mają zapewnić również profesjonalny i schludny wygląd.
Często mianem fartuchów medycznych określa się sukienki medyczne.

Stylowe fartuchy medyczne. Przykłady

Dobrym przykładem stylowych fartuchów medycznych są te ze stójką. Ostatnio znowu wróciły do łask. Ubrania nawiązujące do minimalistycznego stylu. Popularne są sukienki zabiegowe z dekoltem V w kolorze bordo i śliwce.

Gdzie kupić stylowy fartuch?

Stylowe fartuchy kupić możecie w sklepie internetowym polskiego producenta odzieży medycznej – Anilon, pod adresem https://anilon.pl/16-fartuchy-medyczne Znajdziecie tam bogatą ofertę kolorystyczną, dzięki której z pewnością dobierzecie barwę idealną dla siebie.