Saszetki męskie – recepta na wypchane kieszenie

Wypchane kieszenie w spodniach u mężczyzny potrafią wyglądać naprawdę “mało atrakcyjnie”. Ten problem wbrew pozorom tyczy się wielu mężczyzn. Czasami wystarczy włożyć do kieszeni tylko portfel, klucze i telefon, a już wygląda to nie za dobrze i zwraca na siebie uwagę. Wkładając natomiast portfel do marynarki często pod wpływem ciężaru przechyla się ona w jedna stronę, co zaburza jej wygląd. Jakie jest rozwiązanie? Przecież nie zawsze bierze się ze sobą teczkę albo torbę skórzaną, aby wsadzić do niej wyłącznie portfel, telefon i klucze. W tym przypadku dużo ciekawszą wydaje się saszetka męska posiadająca znacznie mniejsze rozmiary, niż wymieniona teczka czy torba. Jest stworzona z myślą o noszeniu głównie najpotrzebniejszych rzeczy.

saszetka męska skórzana do ręki

saszetki męskie skórzane do ręki czy na ramię?

Saszetki męskie były popularne u nas już dużo wcześniej. Na pewno większość z nas kojarzy jakiegoś wujka albo innego krewnego, który chodził z saszetkę ze skóry trzymaną w ręce. Obecnie ich forma uległa zmianie. Coraz mniej osób wybiera tradycyjną saszetkę do trzymania w ręce na rzecz saszetek na pasek. Tutaj trzeba wyróżnić dwa rodzaje saszetek na pasek. Pierwszym z nich są saszetki z paskiem poprowadzonym przez ramię osoby noszącej. Drugim natomiast saszetki z paskiem na wysokości spodni. Nazywane są czasami nerkami. Oczywiście w tym przypadku nie chodzi o sportowe nerki z logo wiadomych firm (tzw. “kołczany prawilności”), ale o bardziej eleganckie skórzane nerki, które będą pasować do bardziej oficjalnego wyglądu.Saszetki na pas są bardziej praktyczne od tradycyjnych saszetek męskich, ponieważ nie trzeba ich trzymać cały czas w ręce. Dzięki temu dużo trudniej też jest je zgubić.

Szeroki wybór saszetkę dla mężczyzn znajdziesz na:
Skorznany.com - saszetki męskie skórzane do ręki i na pas

Saszetki męskie ze skóry – praktyczny gadżet

Saszetki męskie z łatwością mogą pomieścić wszystkie niezbędne przedmioty, jak telefon, portfel, klucze czy dokumenty. Starczy jeszcze miejsca dla jakiś dodatkowych rzeczy w przypadku, gdy będziemy musieli mieć je ze sobą. Są one bardzo praktyczne, a zarazem potrafią stylową bardzo stylowo wyglądać. Stanowią doskonałą alternatywę dla wypchanych kieszeni czy prawie pustych walizek czy toreb skórzanych. W przyszłości zapewne saszetki staną się jeszcze bardziej popularne.

Polecmay też wpis:
https://mrvintage.pl/2013/05/gdzie-schowac-klucze-portfel-telefon.html

Next Post

Jak szybko sprzedać mieszkanie?

śr. maj 30 , 2018
Jeszcze nie tak dawno uważano w Polsce, że jak kupi się mieszkanie, to musi być ono na całe życie. W tej chwili jednak tempo i tryb naszego życia zmienił się. Coraz więcej osób decyduje się z różnych powodów na sprzedaż kupionego jeszcze nie tak dawno mieszkania. Powodów tego typu decyzji […]
Mieszkania na sprzedaż Waraszawa

Może też Cię zainteresować