Stylizacja na randkę – inspiracje i propozycje dla kobiet

Pierwsza randka wiąże się z dużymi emocjami, zwłaszcza u kobiet. To one chcą przecież jak najlepiej wypaść przed partnerem. Jednym z dylematów jaki pojawia się tuż przed spotkaniem z nieznajomym jest to w co się ubrać, by wyglądać olśniewająco. Najważniejsze by oprócz dobrego wyglądu móc dobrze się czuć i wygodnie. Jaki ubiór będzie idealnym wyborem na randkę?

randka

Sukienka na randkę

Każda kobieta ma w swojej garderobie sukienkę, to ona może właśnie stać się hitem wieczoru. Sukienka na randkę to jeden z lepszych pomysłów. Uznawana za ubiór typowo kobiecy zapewne spodoba się każdemu mężczyźnie. Sukienka na randkę powinna być dobrej długości najlepiej, by nie odkrywa wszystkiego, dobrym wyborem może okazać się sukienka midi bądź maxi, ale to już kwestia gustu i tego jaką mamy figurę. Taką stylizację warto wzbogacić dodatkami, które podkreślą elegancki look. Poniżej jedna z ciekawszych propozycji modna torebka czarna z łańcuszkiem która w zestawieniu z torebką będzie prezentować się oszałamiająco.

torebka czarna z łańcuszkiem                                                                           torebka czarna z łańcuszkiem: produkt Maryhol

 

Unikaj sportowych stylizacji

Nawet jeśli w swojej szafie posiadam modny komplet dresowy damski nie kuśmy się aby go założyć. Sportowa stylizacja nie będzie najlepsza na randkę. Mimo, iż będzie sprawiała wrażenie, że jesteśmy wyluzowani i otwarci. Inaczej zaś jeśli zdecydujemy się przykładowo na jeansy i bluzkę nie będzie to aż tak bardzo sportowa stylizacja.

Zrezygnuj z formalnego ubioru

Na randce każdy chce czuć się swobodnie, nie chce być spięty. Unikajmy zatem formalnego ubioru. Złym wyborem będzie marynarka czy też standardowy ubiór “biuralistki”. Jeśli przyjdziemy ubrane w taki sposób możemy wywołać drętwą atmosferę. Garsonka to zdecydowanie odzież na spotkania biznesowe nie na randki.

Stylizacja w zgodzie z sobą

Jeśli nie przepadamy za sukienkami bądź źle czujemy się w butach na obcasie nie róbmy nic na siłę. Nie u każdej kobiety sukienka na randkę będzie dobrym pomysłem. Co z tego, że będziemy dobrze wyglądać jak będziemy się w takim ubiorze komfortowo czuć. Dlatego jeśli wybieramy się na randkę i chcemy wypaść dobrze wybierajmy coś co spójne jest z naszym stylem bycia. Wtedy też będziemy naturalni w odbiorze i będziemy po prostu sobą.