Najlepsi kibice na świecie

Polacy słyną z zamiłowania do wielu dyscyplin sportowych. Siatkówka, piłka nożna, koszykówka, hokej, lekkoatletyka, żużel i wiele innych sportów działają na wszystkich kibiców bardzo pobudzająco. Często wprawiają nas o zawał serca i różnego typu palpitacje, ale oglądamy naszych reprezentantów z przyjemnością, a przede wszystkim z poczuciem dumy bez względu na wynik sportowy, chociaż on też ma dla nas duże znaczenie. Do jednych z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w kraju należy z pewnością siatkówka męska oraz żeńska. Hale sportowe zawsze wypełniają się do ostatniego miejsca bez względu na rangę rywala. Jest to też jedyny sport drużynowy, w którym nasza kadra uzyskała tyle tytułów oraz medali na mistrzowskich imprezach. Te wszystkie czynniki spowodowały, że światowa federacja siatkówki zaczęła dostrzegać nasz kraj i liczyć się z naszym zdaniem na arenie międzynarodowej.

mecz polska

Organizacja wydarzeń sportowych w Polsce

Wspaniałe wyniki kadry oraz wielkie zaangażowanie kibiców znad Wisły spowodowały, że światowa federacja siatkówki zaczęła dostrzegać w Polsce idealnego partnera do organizacji wydarzeń sportowych na najwyższym szczeblu. Dzięki fachowemu przygotowaniu miast oraz halom sportowym, które spełniały wszystkie najwyższe wymagania, dostaliśmy już w XXI wieku kilka wielkich wydarzeń sportowych dla siatkówki. Wszystko zaczęło się od organizacji Mistrzostw Europy kobiet w 2009 roku. Wspaniała organizacja oraz genialna atmosfera zauroczyła włodarzy europejskiej federacji skutkiem czego było otrzymanie kolejnych imprez rangi mistrzowskiej w kategorii panów, a największym wydarzeniem okazały się Mistrzostwa Świata mężczyzn w 2014 roku, kiedy to nasza reprezentacja wygrała cały turniej, a impreza w Polsce biła wszystkie możliwe rekordy poprzednich gospodarzy mistrzostw. Polacy bardzo emocjonalnie oddają się kibicowaniu. Śpiewają piosenki, dopingują, bawią się oraz przebierają. Do najpopularniejszych ubrań należą oczywiście koszulki z napisem Polska, z orłem na piersi oraz z innymi grafikami patriotycznymi.

 

 

Koszulki z napisem – Polska i nie tylko

Nie łatwo jest znaleźć odpowiedni sklep z odzieżą patriotyczną, który poza ciekawymi pomysłami mógłby nam także zagwarantować wysoką jakość materiału. Takim sklepem jest Surge Polonia, który jako pierwszy sklep z odzieżą patriotyczną podjął się sprzedaży internetowej. Wszystkie produkty strony można znaleźć tutaj. Bluzy patriotyczne, sportowe ubrania, koszulki. Polska i Polacy lubią sport, dlatego warto się właściwie zaopatrzyć na kibicowanie naszym reprezentantom.

Next Post

Jak dbać o podłogę drewnianą?

pon. lis 5 , 2018
Kto nie zachwyca się wyglądem drewnianej podłogi. Wygląda niezwykle stylowo, a do tego kojarzy się z luksusem. Co jednak należy robić, aby cieszyć się wspaniałym wyglądem takiej podłogi przez długi czas?

Może też Cię zainteresować