Skorzystaj z usługi wynajem łóżek rehabilitacyjnych Katowice. Sprawdź, dlaczego warto

W trakcie rehabilitacji łóżka ortopedyczne są niezbędnym sprzętem, które ułatwiają życie zarówno pacjenta, jak i opiekuna. Dzięki nim chory zyskuje odrobinę niezależności i może wykonywać część czynności samodzielnie, nie wołając opiekuna za każdym razem. Niestety, zakup nowego sprzętu jest drogą inwestycją. Na szczęście, istnieje inna opcja, a jest nią wynajem łóżek rehabilitacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z tego wariantu oraz która wypożyczalnia w Katowicach jest sprawdzona.

Idealne rozwiązanie dla pacjentów i ich opiekunów

wynajem łóżek rehabilitacyjnychPoważne urazy i kontuzje mogą przyczynić się do problemów motoryczno-ruchowych i spowodować, że będziemy zmuszeni do przebywania większości dnia w pozycji leżącej. Niestety, niektóre z nich mogą okazać się na tyle groźne, że samodzielnie podniesienie się do pozycji siedzącej, może okazać się sporym kłopotem. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem dla pacjenta, które daje mu odrobinę niezależności, są łóżka rehabilitacyjne wyposażone w elektryczną regulację oparcia pleców, ud i wysokości leża. Możliwość sterowania regulacją za pomocą pilota sprawia, że chory jednym przyciskiem może ustawić łóżko do pozycji siedzącej, dzięki czemu nie musi prosić o pomoc swojego opiekuna.
Co więcej, łóżka rehabilitacyjne to też spore ułatwienie dla opiekuna lub rehabilitanta. Przy ich użyciu przebranie pacjenta, zmienianie pościeli i wiele innych czynności jest o wiele prostszym zadaniem. Opiekun nie musi już dźwigać chorego, co jest szkodliwe dla obu stron.

Niestety, choć jest to niezwykle pomocne rozwiązanie, to wiąże się ze sporymi kosztami. Dlatego też, zamiast kupować nowy model, lepiej wynająć łóżko rehabilitacyjne na pewien czas.

Z usług, której wypożyczalni w Katowicach warto skorzystać?

Na Śląsku działa wiele wypożyczalni. Jedną z nich jest Orto-Medic. Dlaczego warto skorzystać z ich usług, skoro mają swoją siedzibę w Gliwicach, a nie Katowicach? Dzięki temu, że oferują transport sprzętu pod wskazany adres, nie musisz martwić się o dowóz.

Co więcej, gwarancja transportu to nie jedyna ich zaleta. Mają atrakcyjne ceny oraz doświadczenie w branży, dzięki czemu mogą służyć fachową poradą.

W ich ofercie znajdziesz też wysokiej jakości modele. Ich łóżka wyposażone są w elektryczną regulację oparcia pleców, ud, oraz wysokości leża i funkcję anty-Trendelenburga. Dodatkowo model wyposażony jest w barierki zabezpieczające, gwarantujące bezpieczeństwo.

Poza tym łóżko jest niezwykle estetyczne, ma metalowe elementy pomalowane proszkowo, a jego akcesoria wykonane są w kolorze bukowym.

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Katowicach – dowiedz się więcej. Odwiedź stronę: https://www.ortomedic.eu/wynajem-lozek-rehabilitacyjnych-katowice.html