Jakie torebki wybierają kobiety?

Torebki to niezbędny element damskiej garderoby. Nie sposób się z tym nie zgodzić. Dla kobiet, torebki są wyrazem mody i osobowości dobrego stylu. Wybór tej odpowiedniej i niepowtarzalnej torebki nieraz spędza sen z powiek. Natomiast prawdą jest, że każda kobieta ma swoje „prywatne kryterium”, którym kieruje na etapie zakupowym.

Spójna ze stylizacja

Wiele kobiet mówi często, że torebka powinna pasować do butów. Rozwijając jednak ten aspekt, tak naprawdę płeć piękna gustuje w torebkach, które spójne są z ich stylem. Kobiety, które na co dzień dbają o wizerunek biuralistki, wybierają raczej torebki klasyczne i z reguły funkcjonalne, takie które pomieszczą coś więcej niżeli portfel telefon i komplet dokumentów. Inną grupę stanowią kobiety, które chcą każdego dnia wyglądać modnie. Tutaj wybór pada przeważnie na torebki, które uznawane są w świecie mody za hit sezonu. Istnieje też grono kobiet, które wybiera torebki te z kategorii “pasujących do wszystkiego”.

Kolor ma znaczenie

Przy wyborze torebki duże znaczenie ma kolor. Największym zainteresowaniem cieszą się torebki w klasycznej czerni i wyraziste w czerwonych odcieniach. Ale na tym nie koniec, bowiem istnieje duże grono kobiet, które lubią otaczać się pięknymi kolorami. Te panie, które poszukują torebek w unikatowym wzornictwie znajdą coś dla siebie w sklepie Maryhol – to znany polski producent torebek damskich. Torebki w bogatym wzornictwie dostępne na stronie sklepu https://maryhol.pl.

Ten sklep jako jeden z nielicznych jest dowodem tego że w modzie damskiej królują kolory i funkcjonalność. Torebki akurat tego producenta wybiera duże grono Polek.

Pojemne i funkcjonalne

Większość mężczyzn dość zgryźliwie twierdzi, że damska torebka powinna pomieścić wszystko. Ciężko nie zgodzić się z tą teorią kiedy, na co dzień zauważamy jak wypchane są damskie torebki najróżniejszymi akcesoriami. Zatem jednym z kryterium wyboru torebki powinna być wielkość. Najlepiej aby torebka była pojemna, miała wiele przegródek, schowków. Modne w ostatnim sezonie stały się torebki w typie shopperki. Idealne nie tylko do przechowywania wszelkiego rodzaju drobiazgów ale także świetne na zakupy.

Next Post

Roll up — wymiary i rodzaje

wt. mar 17 , 2020
Roll up umożliwia nam zaprezentowanie firmy, produktów lub wydarzenia, a co za tym idzie, ich promowanie, w dowolnym miejscu. Stojak z reklamą możesz zamontować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Nic więc dziwnego, że są one tak chętnie wybierane na targach, akcjach reklamowych czy konferencjach. Przeczytaj nasz tekst i […]
roll up 150x200

Może też Cię zainteresować