Jakie garaże tynkowane Piotr dobre na ogród?


Młodzi ludzie coraz częściej pragną posiadać własny dom. A kiedy już ich marzenie się spełni, tj. wzięli kredyt hipoteczny na 30 lat i wprowadzili się do budynku z nieukończonym balkonem (bo po co kończyć i tracić pieniądze, jak jeszcze nie ma dzieci), kolejnym marzeniem jest posiadanie własnego samochodu. Oczywiście taki samochód trzeba gdzieś trzymać, więc zaraz później pojawia się marzenie posiadania garażu.

Jeżeli garaż nie został zaplanowany jako integralna część budynku – mamy problem. Nie jest on jednak tak wielki, jak mogłoby się wydawać, o ile posiadamy tylko wystarczającą ilość miejsca w ogrodzie. Możemy przecież postawić garaż wolnostojący, taki, który urzeknie nas swoim pięknem i trwałością wykonania. Niewątpliwie do takich garaży zaliczają się garaży tynkowane Piotr dostępne na stronie https://www.piotr.com.pl

Dlaczego garaże tynkowane są lepsze niż blaszane?

Sekret nie tkwi w tynku (który mimo wszystko istotnie podnosi komfort wizualny obiektu), ale w tym, co znajduje się między tynkiem a wewnętrzną ścianą, czyli warstwą izolacji. Izolacja garażu pozwala na jego komfortową eksploatację w okresie zimowym, a wydatki na jego ogrzewanie będą odpowiednio niższe niż w przypadku garażu blaszanego. Co więcej, ściany takiego garażu są dużo mocniejsze, odporniejsze na obicia, włamania i wszelkie negatywne aspekty związane z upływem czasu.

Jasne, że postawienie garażu tynkowanego pochłonie więcej funduszy niż blaszanego. Zastanówmy się jednak, czy zależy nam na szybkiej bylejakości czy na równie szybkiej, ale porządnie wykonanej budowli, która zachwyci nie tylko nas, ale również sąsiadów.

Specjalne zezwolenia wyrzuć do kosza!

Nie potrzebujesz specjalnych zezwoleń aby postawić sobie taki garaż na ogrodzie. Wystarczy wniosek. Dlaczego o tym wspominamy? Prawo budowlane w Polsce jest dość rygorystyczne i część ludzi obawia się konsekwencji związanych z samowolką budowlaną. Niepotrzebnie. W tym przypadku wystarczy zwykły wniosek do urzędu. W razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z przedstawicielami firmy Piotr, którzy odpowiedzą na Twoje pytania.

Reasumując: garaże tynkowane to dużo lepsza inwestycja niż zwykłe, blaszane garaże. Ich wygląd, funkcje oraz izolacja termiczna sprawią uśmiech na twarzy całej rodziny.

Next Post

Szafki ubraniowe spełniające wymogi BHP. Sprawdź jak powinno wyglądać prawidłowe wyposażenie szatni

wt. kwi 21 , 2020
Każda firma posiadająca dodatkowe pomieszczenia dla pracowników w formie szatni powinna zadbać o bezpieczeństwo szafek. Pracownik powinien wiedzieć, że dokumenty, papiery, a nawet zawartość portfela nie będzie wystawiana na zagrożenie w momencie schowania wszystkich tych rzeczy do szafki ubraniowej w szatni. Zamykanie na klucz bardzo często nie jest wystarczającym argumentem, […]
szafki ubraniowe do szatni

Może też Cię zainteresować