Jak się jeździ Skodą?- sprawdź co mówią posiadacze Skody

Skoda to jedna z prestiżowych marek w branży motoryzacyjnej. Marka doceniana za wysoką niezawodność, niskie zużycie paliwa i dobre osiągi.

 

Opiniami i wrażeniami z zakupu podzielili się z nami Pani Karolina i Pan Dariusz – którzy postawili na zakup Skody. Co oceniają pozytywnie i co ich zaskoczyło?

Pani Karolino, skąd pomysł na zakup samochodu akurat tej marki?

Słyszałam, że w testach Skoda ma 1 miejsca w testach bezpieczeństwa. Przy okazji udało mi się znaleźć wymarzony model Skody w rozsądnej cenie.

Dlaczego akurat nowy model Skody Citigo przypadł pani do gustu?

Jestem świeżo upieczonym kierowcą, szukałam samochodu głównie do pracy, miejskiego, małego, kompaktowego. Skoda Citigo to mały samochód, który mogę zmieścić nawet na dość ciasnym miejskim parkingu.

Jakie funkcje w Skodzie ceni sobie Pani najbardziej?

Czujniki parkowania, które są niezwykle przydatne dla początkującego kierowcy (z uśmiechem odpowiada Pani Karolina). Nieocenioną funkcją okazał się system „start stop” – dzięki której silnik automatycznie się wyłącza.

Co najbardziej ceni Pani w Skodzie

Wygodę, komfort, dobre przyspieszenie. Mimo swoich niewielkich gabarytów wywnętrz jest bardzo przestronnym samochodem. Ciekawy design dobre wykończenie. Idealny samochód miejski dla kobiety, a wie Pan dlaczego? Wewnątrz samochodu znajduje się schowek z haczykiem, który może spokojnie posłużyć jako wieszaczek na damska torebkę. Każda kobieta doceni ten detal;)

Gdzie kupiła Pani ten model Skody?

Szukałam korzystnej oferty, dealerzy oferują sprzedaż nowych modeli często w przeróżnych cenach. Nie wspominając już o pakietach i wyposażeniu samochodu. Oprócz atrakcyjnej ceny szukałam modelu Skody w białym odcieniu. Decyzja padła na dealera Skody Auto Śliwka. Z tego co się orientuje na stronie https://autosliwka.pl dealer prezentuje dostępne modele Skody w wielu wariantach.

Panie Dariuszu jest Pan posiadaczem Skody Rapid, czym była podyktowana decyzja zakupowa?

Do pracy mam około 20 km szukałem samochodu, który będzie ekonomiczny, z dobrym przyspieszeniem, ten model zdecydowanie spełnia moje oczekiwania.

Czego spodziewał się Pan kupując właśnie ten model Skody?

Na początku miałem mieszane uczucia, bowiem wcześniej jeździłem samochodami innych marek. Było to moje pierwsze “spotkanie” ze Skodą, mogę powiedzieć wprost, że zakup mile mnie zaskoczył. Ba! Teraz z perspektywy czasu widzę, że poprzednie marki samochodów mały niewiele do zaoferowania.

Czy zakup spełnił Pana oczekiwania?

Samochód kupiłem tuż przed wakacjami i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest że Skoda to samochód idealny na dalekie podróże. Wygodny komfortowy z dużym bagażnikiem. Moja rodzina wyjeżdżając na wakacje mogła pomieścić w nim wszystko co niezbędne.

 

Next Post

Jak wyposażyć sklep odzieżowy

pt. sty 10 , 2020
Każdy przedsiębiorca, który chce założyć swój własny sklep musi zastanowić się nie tylko nad tym co będzie sprzedawał ale przede wszystkim wziąć pod uwagę elementy wyposażenia sklepu. Zwykle najwięcej dylematów pojawia się jeśli chodzi o wyposażenie sklepu odzieżowego.
sklep odzieżowy

Może też Cię zainteresować