Wesele w plenerze? – nie zapomnij o namiocie eventowym

Organizacja przyjęcia weselnego niesie ze sobą wiele stresów i rodzi wiele dylematów. Trudno się temu dziwić, w końcu każda młoda para chce przeżyć ten jedyny w swoim życiu dzień w wyjątkowy sposób. Coraz więcej nowożeńców próbuje organizować przyjęcia weselne w sposób niekonwencjonalny np. w plenerze. Mimo iż moda na przyjęcia weselne przyszła z zachodu, to i tak nie brakuje chętnych, którzy chcą zorganizować swoje wesele na łonie natury.

Wesele w plenerze popularne w dużych miastach

Wesela w plenerze najczęściej organizowane są w dużych miastach. Warszawa zdecydowanie przoduje, w stolicy rokrocznie przybywa chętnych, którzy chcą zorganizować wesele na wolnym powietrzu. Sprzyja temu nie tylko klimat miasta, Warszawa ma wiele urokliwych miejsc, idealnych na romantyczne zaślubiny. Zresztą warszawiacy lubują się we wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych.

Wesele “pod namiotem”

Słowem wyjaśnienia, wesele pod namiotem nie ma nic wspólnego z biwakiem a raczej wyznaczonym miejscem dla gości weselnych. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jaka w dniu zaślubin będzie pogoda, stąd też podczas organizacji wesela w plenerze konieczny będzie wynajem namiotu. Weselne namioty zwane są także eventowymi i w większości miast nie ma problemu z ich wynajmem. Szczególnie w Warszawie wynajem namiotów jest dość powszechną usługą. Wynajęty namiot eventowy będzie więc “schronieniem” dla gości weselnych ale też miejscem w którym będą mogli odpocząć czy zjeść posiłek.

Wynajem namiotu eventowego

Zanim zamówimy namiot eventowe, musimy określić liczbę gości. Nikt chyba nie chciałby sytuacji w której dla kogoś zabrakłoby miejsca. Wypożyczalnie namiotów mają w ofercie zarówno hale namiotowe jak również mniejsze namioty eventowe przeznaczone na kameralne imprezy. Chcąc skorzystać z opcji wynajmu namiotów eventowych warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie Namiotyeventowe.com.pl.

Większość firm wynajmujących namioty eventowe świadczy również dodatkowe usługi w zakresie doradztwa. Zatem nie musimy znać się czy to na montażu namiotów czy na ich przeznaczeniu, bowiem fachową pomoc jest w stanie zapewnić firma wynajmująca namioty.

 

 

 

Next Post

Jak działają szkoły specjalne w Katowicach?

śr. kwi 1 , 2020
Wybór szkoły specjalnej jest przeważnie dużym wyzwaniem dla każdego rodzica. Chce on aby jego dziecko miało zapewnioną opiekę i w miarę możliwości wysoki poziom nauczania. W trosce o rozwój i naukę dzieci niepełnosprawnych każde miasto posiada odpowiednie zrzeszone do tego placówki.

Może też Cię zainteresować