Grawerowanie laserowe – unikalny prezent

Często zastanawiamy się co kupić bliskiej osobie, jednak brakuje nam pomysłów. Chcielibyśmy, aby prezent był przede wszystkim oryginalny, unikalny, ale również spersonalizowany. Okazji do obdarowywania krewnych czy znajomych jest przecież mnóstwo – imieniny, urodziny, święta, walentynki. Czasem zdarzają się okazje typu zdanie ważnego egzaminu czy dostanie nowej pracy, a czasem pragniemy dać komuś coś wyjątkowego bez żadnej okazji. Ale co właściwie ma z tym wspólnego grawerowanie laserowe? Katowice, Białystok czy Wrocław – w większości miast Polski możemy spotkać się z tym rodzajem znakowania.

Co to jest grawerowanie laserowe?

Jest to metoda znakowania, która wykorzystuje do tego celu wiązkę laserową. Grawerowanie laserowe umożliwia obróbkę różnych materiałów. Ma również szeroką gamę zastosowań, a co najważniejsze – laser nie dotyka powierzchni materiału podczas obróbki, dzięki czemu nie zostanie on uszkodzony.

Zastosowanie i pomysły na prezent

Jak już zostało wspomniane – szeroka gama zastosowań jest niewątpliwą zaletą takiego rodzaju znakowania. Grawerowanie laserowe Katowice świetnie sprawdza się przy wielu typach materiałów, są to między innymi:

szkło – na szkle można wygrawerować niemal wszystko, co sobie życzymy. Piękne wzory, kwiat, a może życzenia urodzinowe na szklanym kieliszku? Dobrym przykładem takiego prezentu jest między innymi oznaczenie kufla, z którego na pewno zadowolony będzie niejeden piwosz.

skóra – jeśli chcielibyśmy mieć pięknie oprawioną książkę czy album na zdjęcia, istnieje możliwość również personalnego oznaczenia go dzięki grawerowaniu laserem. Byłby to bardzo ekskluzywny prezent dla fanów książek czy rodzinnych wspomnień.

drewno – grawerem laserowym pięknie zostaną ozdobione drewniane szkatułki na biżuterię, ale także coraz popularniejsze są spersonalizowane deski do krojenia dla nowożeńców czy jako prezent na nowe mieszkanie.

Zastosowań jest sporo. Jeśli chcesz dać bliskiemu unikalny prezent zastosuj grawerowanie laserowe. Katowice, Białystok czy Wrocław – niemal wszędzie znajdziesz firmę, która się tym zajmuje!

Next Post

Historia marki Kenzo i jej twórcy

pon. lut 12 , 2018
Historia marki Kenzo sięga ponad 50 lat wstecz. Jej nazwa pochodzi od imienia twórcy – Kenzo Takada. Początkowo działała pod nazwą Jungle Jap. Nazwa ta nie była przypadkowo. Marka założona przez Kenzo Takada od początku swojego istnienia inspirowała się światem roślin, junglą oraz motywami zwierzęcymi. Pierwszy butik marki miał w […]

Może też Cię zainteresować