Funkcjonalne oświetlenie w Twoim domu – inspiracje i przykłady

Codziennie spotykamy się z nowymi rozwiązaniami, które mają na celu ułatwić nasze codzienne życie. Chcesz dopełnić wystrój swojego domu, dodając mu element nowoczesnego designu? Wybierz włączniki światła najnowszej generacji.

włącznik światła
Włączniki światła – Twoje nowoczesne oświetlenie

Producenci najnowszego sprzętu elektronicznego do domu starają się zapewnić jak najbardziej funkcjonalne rozwiązania, by poprawić komfort naszego życia. W dzisiejszym świecie ważne, by wygodę łączyć z nowoczesnym wystrojem wnętrza. Wśród otaczającego nas sprzętu elektronicznego ważnym choć minimalistycznym dodatkiem są włączniki światła, nowoczesne urządzenia, które działają na wiele sposobów. Dla przykładu mogą to być dotykowe włączniki światła na pilota.

Dotykowy włącznik światła

Dotykowe włączniki światła powstały z myślą o tych, którzy dbają o każdy szczegół wykończenia wnętrza. Łączą w sobie funkcjonalność oraz świetny wygląd. Są płaskie i dobrze prezentują się na ścianie. Zazwyczaj wykonane są ze szkła lub metalu. Mechanizm w całości schowany jest w ścianie, więc dotykowy włącznik światła jest niemal niezauważalny lub na przykład wykonany w wersji na wysoki połysk stanowi element ciekawie dopełniający wnętrze naszego domu. Dotykowy włącznik światła jest na tyle uniwersalny, że możemy dopasować go do każdej koncepcji wnętrzarskiej, od nowoczesnego designu po styl retro. Poza eleganckim wyglądem dotykowe włączniki światła posiadają, także wiele innych zalet. Montaż takiego włącznika jest szybki i łatwy, nie ma konieczności wzywania specjalisty. Szczególnym plusem tego typu urządzeń jest ich funkcjonalność.

Poza standardowym sterowaniem oświetleniem możemy ustawić urządzenie tak, aby obsługiwało jeszcze inne funkcje, na przykład sterowanie żaluzjami lub ogrzewaniem. Włączniki światła tego typu są łatwe w czyszczeniu oraz odporne na zarysowania i zniszczenia, więc są naprawdę wytrzymałe. Oprócz sterowania urządzeniem w standardowy, manualny sposób mamy, także funkcje zdalnego sterowania światłem za pomocą pilota. Teraz już nie musisz martwić się wstawaniem z kanapy, by włączyć światło. Poza tym niektóre modele posiadają funkcję ściemniacza, dzięki któremu możemy dostosować natężenie oświetlenia w zależności od aktualnej potrzeby. Dotykowe włączniki światła na pilota dostępne w ofercie sklepu Elty.pl na stronie: https://elty.pl/inteligentny-dom/dotykowe-wlaczniki-swiatla-na-pilota-433MHz

Next Post

Taśmy led rgb - czym są i dlaczego warto je kupić?

czw. lip 15 , 2021
Oświetlenie led cieszy się w ostatnim czasie bardzo dużą popularnością. Dzięki niemu możemy uzyskać światło najwyższej jakości, które doskonale zmieni charakter naszego wnętrza. Można je też odpowiednio dopasować do naszych potrzeb, pory dnia, rodzaju pomieszczenia itp. Jednymi z produktów, które cieszą się powodzeniem, są taśmy ledowe. Co powinniśmy o nich […]

Może też Cię zainteresować