Części zamienne do wózków widłowych Linde

Firmy zajmujące się produkcją, magazynowaniem czy szeroko pojętym przemysłem nie są w stanie prawidłowo funkcjonować bez odpowiedniego sprzętu. Wyposażenie musi być specjalistyczne, a pracownicy powinni znać się na rzeczy. Wózki widłowe marki Linde to podstawa każdej szanującej się firmy. Wysokiej jakości pojazdy przystosowane do przewozu towarów o określonej wadze mogą okazać się niezbędne. Co jednak zrobić w momencie awarii takiego wózka? Jakie części zamienne będą nam potrzebne i czy powinniśmy udać się z takim problemem do profesjonalnego serwisu? Na te pytania odpowiemy w dalszej części artykułu.

 

 

 

Wózki widłowe Linde

To najlepszy dowód na niezawodność. Wózki widłowe od Linde to przede wszystkim wysoka jakość, ale także udźwig, który sięga nawet do 9000 kg. Hydrostatyczna skrzynia biegów i możliwość unoszenia towarów na wysokość prawie 4 m, co znacznie ułatwia ustawianie palet na regałach i półkach magazynowych. Wózki widłowe Linde zapewniają również komfort pracy i bezpieczeństwo dla osób pracowników.

 

wózek widłowy

Części zamienne do wózków widłowych

Pojazdy widłowe po pewnym czasie mogą ulegać awariom. Jest to spowodowane głównie przez częste użytkowanie wózków. Nie warto jest jednak wymieniać uszkodzonych części samodzielnie. Istotne jest, aby wózek widłowy znalazł się w profesjonalnym serwisie, które specjalizuje się w konkretnej marce. Najlepiej jest skorzystać z serwisu firmy, od której dokonano zakupu wózka widłowego. W ten sposób zaoszczędzimy nasze finanse. Co więcej, możemy otrzymać także pojazd zastępczy na okres serwisowania wózka widłowego marki Linde.

 

 

CWW Blum z Bydgoszczy

Salon z Bydgoszczy oferuje swoim klientom pełne serwisowanie zakupionych wcześniej wózków widłowych. Wymiana części zamiennych i gwarancja dostarczenia pojazdu zastępczego. Wózki widłowe Linde to najlepszy sposób na otrzymanie wysokiej jakości pojazdu i usług towarzyszących.

 

Next Post

Sesje plenerowe u fotografa ślubnego - na jaką się zdecydować?

pon. mar 4 , 2019
Ślub to z pewnością najważniejszy dzień w życiu zakochanej pary. Nie zmienia to faktu, że wszystko trwa tylko chwilę. Warto jest zachować jak największą ilość pamiątek z tego dnia, aby został nam na długo w pamięci. Sesje plenerowe nie są niczym nowym w środowisku fotografów. To jedne z najpopularniejszych sesji […]
sesja ślubna

Może też Cię zainteresować